Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok a párotok e...

Hogy reagálnátok a párotok e beszólására?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel vásárolni voltunk (neki), még nem vagyunk közös kasszán. Nemsokára névnapom lesz, és mondtam neki, hogyha akar, akkor vehet egy deót ajándékba, ne törje a fejét az ötleten, mert az hamarosan elfogy és szükségem van rá. Sajnos jelenleg elég gyengén állok anyagilag, fizuig éppcsak kihúzom,így jól jönne, ha nem nekem kellene megvenni azt a szükségcikket. Erre nagy duzzogva bevágta a bevásárlókocsiba, azzal a szöveggel, hogy nem szívesen veszi. Meglepődtem, de gondoltam poénkodik. Mikor kiszálltunk az autóból megköszöntem mégegyszer neki, s erre megint bevágta hogy nem szívesen. Visszatettem a kocsiba a deót és becsuktam az ajtót. Nagyon rosszul esett, tudom hogy sporlós de azért ez nem egy nagy anyagi kiadás. Azt is tudom, hogy valamit vett volna névnapomra, egy csokit vagy ilyesmit, épp ezért nem értem, hogy miért ilyen rosszindulatúan reagált.


Ti hogy reagálnátok le a helyzetet?


2012. nov. 11. 12:53
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
97%
nekem az a fuira hogy a völegényed és még nem ismered az ilyen kirohanásait. sosem csinált még ilyet?
2012. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érthetetlen a vőlegényed viselkedése. Még ha valamilyen gucci terméket kértél volna! Nekem is rosszul esne.
2012. nov. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehet, hogy nem azért zavarta, mert neki kellett állnia a kiadásodat, hanem mert szeretett volna valamit külön adni névnapodra, nem olyat, amit amúgy is megvennél? És így kvázi elvetted a lehetőségét, hogy mást adjon?
2012. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. úgy reagálnám le a helyzetet, hogy addig kérdezném - normális hangnemben - amíg ki nem böki, hogy mégis mi zavarja. Nálunk ez működik. A házassághoz nem árt a jó kommunikáció.
2012. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, miért reagált így.
2012. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Sporlós, ezt eddig is tudtam. Viszont ilyen megnyilvánulása sosem volt az 5 év együttlét alatt...
2012. nov. 11. 12:59
 7/46 A kérdező kommentje:

Őt szerintem az zavarta, hogy én kértem. Lehet ha csak megemlítem, hogy jó lenne és ő alszik rá kettőt akkor jó ötletnek tartja s megveszi. Viszont én azért mondtam most, mert olyan helyen jártunk ahol megveheti. Otthon hiába jut eszébe, mert kis faluban lakunk, dupla olyan drágán tudja megvenni (amit meg már nem venne meg, merthogy látott már olcsóbbat abból a termékből)


Lényeg a lényeg: nem kellett volna ilyesmit mondjon :(

2012. nov. 11. 13:02
 8/46 anonim ***** válasza:
4%

Mennyi is volt az a deo???

mert lehet venni 600 ért is meg 1600-ért is!

Nos mennyi volt?

2012. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
én biztos,rákérdeznék,hogy mi volt az oka a viselkedésének.
2012. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
98%
Megállapítanám, hogy akivel összekötni készülök az életemet, egy bunkó és komolyan elgondolkodnék a továbbiakon...
2012. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!