Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok a párotok e...

Hogy reagálnátok a párotok e beszólására?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel vásárolni voltunk (neki), még nem vagyunk közös kasszán. Nemsokára névnapom lesz, és mondtam neki, hogyha akar, akkor vehet egy deót ajándékba, ne törje a fejét az ötleten, mert az hamarosan elfogy és szükségem van rá. Sajnos jelenleg elég gyengén állok anyagilag, fizuig éppcsak kihúzom,így jól jönne, ha nem nekem kellene megvenni azt a szükségcikket. Erre nagy duzzogva bevágta a bevásárlókocsiba, azzal a szöveggel, hogy nem szívesen veszi. Meglepődtem, de gondoltam poénkodik. Mikor kiszálltunk az autóból megköszöntem mégegyszer neki, s erre megint bevágta hogy nem szívesen. Visszatettem a kocsiba a deót és becsuktam az ajtót. Nagyon rosszul esett, tudom hogy sporlós de azért ez nem egy nagy anyagi kiadás. Azt is tudom, hogy valamit vett volna névnapomra, egy csokit vagy ilyesmit, épp ezért nem értem, hogy miért ilyen rosszindulatúan reagált.


Ti hogy reagálnátok le a helyzetet?


2012. nov. 11. 12:53
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
84%
NE TALÁLGASS, hogy biztos azért, mert spórolós. Kérdezz rá, lehet valami más áll a dolog mögött.
2012. nov. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
81%
Tekintsd útmutatásnak a jövődre nézve. Szomorú. Piti alak a vőlegényed.
2012. nov. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
15%
Az én válaszomat (3-as) marha fontos volt leszavazni. Szerintem végül is tök logikus, de inkább feltételezzük a legrosszabbat, igen.
2012. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de az nem kifogás, hogy spórolós, ez alapján inkább mocskosul sóher. Ennyire húzza a száját, mi lesz akkor, ha a gyereknek kell venni ezt meg azt meg amazt?
2012. nov. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
Máskor is voltak már ilyen gyilkos beszólásai? Csak mert nekem egy ilyen beszólás több mint pillanatnyi rosszkedv. Ha az ember rossz passzban van, gyakran mond meggondolatlanságokat, de amit a vőlegényed mondott, olyan mintha szándékosan akarta volna beléd döfni a kést...
2012. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
32%

Kicsit kiegészíteném a 13-as választ:

"Tekintsd útmutatásnak a jövődre nézve. Szomorú. Piti alak a vőlegényed", már ha valóban az a 900 Ft fájt neki, amibe az a deó került.

Nem értem, miért esik az embereknek még mindig nehezére az, hogy előbb kérdezzenek rá a párjuk viselkedésének okára, és csak aztán durcázzanak/vagdalkozzanak/beszéljék ki interneten.

Hülyén viselkedett, mint ahogy mindannyiunknak vannak hülyeségei. De azért a párom az adott férfi, mert egymás hülyeségeit nem csak elviseljük, de tudunk is róla beszélni anélkül, hogy idegen emberek közreműködésével fikáznánk egymást a háta mögött.

2012. nov. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
70%

Na azért ne egyből szerencsétlen pasinak essetek neki. Mindenki egyből azt írta h mert mekkora tapló, és mennyire spórolós.

Pasi vagyok, és a leírást elolvasva nekem nem az jött le egyből h mert a pasija spórolós, hanem az, h mi van ha ő mást szeretett volna venni a bnőjének, aki inkább kierőszakolt egy deot. Én pl hetekig gondolkozok h mit vegyek a páromnak, esetleg rokonoknak, és eléggé el tudja rontani a szitut, mikor kitalálom nagy nehezen h mit vegyek, erre csak 1 deot kér. MOndjuk attól én még megveszem neki amit kigondoltam, de ha pénzszűkében vagyok, akkor vagy ez, vagy az.

2012. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
9%
Na tessék, a 18-as válaszadó férfi, én is épp erre gondoltam, amire ő, persze le lettem pontozva. Úgy látszik, elég időt töltöttem már férfiakkal, ha tudok férfi aggyal gondolkodni. :)
2012. nov. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
96%
Az ajándékozás lényege, hogy az ajándékozottnak örömet szerezzünk. Ha neki egy deo okoz örömet, akkor azt kap tőlem. Ha ennél többet szántam volna eredetileg az ajándékára, úgy kap még mellé valamit. Amúgy, ha éppen nincs pénze a vőlegénynek akkor nem veszi meg. Telt rá neki, de azért tett róla, hogy a kérdező rosszul érezze magát. Ha a menyasszonyomnak nincs pénze egy nyamvadt deora és nekem kerül rá, alkalom nélkül is megkapja. Nem karibi utazást kért, alap, hétköznapi dolgot.
2012. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
19%

Egyébként nekem is az jutott eszembe, mint nektek, kedves utolsók, épp ezért kellene előbb kérdezni, aztán kibeszélni a párunkat gyakorin.


De kérdező, inkább szakíts, az a biztos.

20L

2012. nov. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!