Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég rosszul esett, ti hogyan...

Elég rosszul esett, ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Szüleim elfelejtették a szülinapom. Mindenki felköszöntött, még a barátom szülei is, pedig csak 1hónapja vagyunk együtt. Ti hogyan reagálnátok?

2012. nov. 10. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Képzeld el, az én szüleim elfelejtették a névnapomat, mert összekeverték a hétvégéket. Azt hitték, hogy majd a napján fogok hazaérni, de előtte 2 héttel volt.

Nincsen semmi baj, ők is emberek! Én kivártam, amíg rájöttek és olyan bűntudatuk lett, hogy megtoldották az ajándékot egy sapkával. :)

De ha téged nagyon zavar, akkor nyugodtan megkérdezheted őket, hogy nem felejtettek-e el egy fenomenális eseményt a mai nap folyamán.

2012. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Boldog Szülinapot!


Nem lehet, hogy máskorra tervezték az ünneplést, mert valamiért nem jött össze? Nem jött meg a fizu, vagy különleges meglepi, vagy bármi?


Nekem is rosszul esne, de biztos van oka.

2012. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a névnapomat felejtették el:) az már más kérdés, hogy én is:D
2012. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Nem az ajándék vagy az ünneplés végett esik rosszul, hanem azért, mert még csak fel sem hívtak:( de persze ők is emberek, elfelejthetik... szerintem várok még pár napot és ha nem jut eszükbe, akkor megkérdezem őket, nem megyünk-e el vacsorázni, bepótolni az elmaradt szülinapot... Köszi nektek:)
2012. nov. 10. 22:21
 5/10 anonim válasza:
100%
Boldog szülinapot! nem tudom nekem nem szokták elfelejteni de szerintem csak azért mert nagymamák meg dédimamák mindig kérdezik tőlem, hogy mit kérek és akkor mindig ott vannak de nekem is rosszul esne... próbáld meg őket finoman rávezetni olyasmikkal hogy ,,sokan gratuláltak nekem a facebookon" meg hasonlók
2012. nov. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd amikor eszükbe jut, nagyon fognak égni, és ez rosszabb lesz nekik, mint most Neked.


Valami oka biztosan van, hogy elfelejtették. Nyomós oka.


Boldog születésnapot!!!!

2012. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is boldog szülinapot! :) Nekem még sose felejtették el, de ha ez megtörténne, akkor nekem is eléggé rosszul esne.
2012. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Nagyon aranyosak vagytok:) Mindenki válaszát hasznosnak találom:)
2012. nov. 10. 22:30
 9/10 anonim ***** válasza:
No, azóta eszükbe jutott? Van testvéred?
2012. nov. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jutott eszükbe azóta sem:/ Testvérem nincsen.
2012. nov. 11. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!