Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak, hogy ne kelljen...

Mit mondjak, hogy ne kelljen menni a rokonokhoz jövőhétvégén?

Figyelt kérdés

Utálok ott lenni, mert egész nap rosszul vagyok..

Semmibe veszik, hogy lisztérzékeny vagyok, és még megsértődnek, amiért nem eszek a rántott húsból, ami ráadásul tocsog az olajban és még az epém is fáj tőle.

A csapvíz ihatatlan, de csak szénsavas üdítőik vannak, amiktől szintén rosszul leszek és felpuffadok.

A legutolsó ott töltöm napom úgy telt, hogy egész nap ettem, nem ittam, és hallgattam, hogy szidnak, hogy miért nem eszek, pedig olyan finom.. Hiába mondom, hogy menni fog egész nap a hasam, mint múltkor, nem érdekli őket. Pedig az egész délutánt a wc-n töltöttem.


A szüleim szerint kibírok egy napot kaja nélkül, de azért ne már ezért kelljen elmennem, hogy üljek a kanapén és éhes legyek egész nap. Az ivásról nem is beszélve..


Szerintetek?...


2012. nov. 4. 12:01
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
73%
önértékelést romboló családod van, amint tudsz lépj le onnan
2012. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:
Neked sok kedved lenne úgy menni, hogy egész nap kérdezgetik, hogy miért nem eszek? Mikor már legalább 500x elmondtam? A szüleim meg sz@rnak erre az egészre, ők jól elbeszélgetnek a rokonokkal, pont nem érdeklem őket. Ráadásul ők sem veszik komolyan a betegségemet, 41 kg vagyok, mert sokszor nem tudok mit enni itthon sem.
2012. nov. 4. 12:32
 23/58 anonim ***** válasza:
80%
Hány éves vagy? Tizenvalamennyinek tippellek, úgy 13-16 között. Ezzel pedig az a baj, hogy az ilyen korúak véleményére a legkevésbé sem adnak, nem számít a szavuk sehol. Oké, hogy még nagyjából szülői nevelésre szorulnak, de sok felnőtt visszaél ezzel. Sajnálom ezt a korosztályt.
2012. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne hazudj, hanem állj ki amellett, hogy rosszul érzed ott magad és nekik miért olyan fontos, hogy te rosszul érezd magad

gondolom attól tartanak, hogy megszólják őket, ha nem visznek téged, szóval a szüleid se tisztelnek

2012. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:
15 vagyok.
2012. nov. 4. 12:33
 26/58 A kérdező kommentje:
Azt kell mutatni, hogy hú mennyire jó, idilli a családunk, mindig jópofizni kell, itthon meg folyton veszekedés van.
2012. nov. 4. 12:34
 27/58 anonim ***** válasza:
"Ezzel pedig az a baj, hogy az ilyen korúak véleményére a legkevésbé sem adnak, nem számít a szavuk sehol. " egy rosszul működő családban nem számít, de ahol normálisak ott igen
2012. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
19%
jaj és 15 évesen nem tudsz otthon főzni magadnak? annyira sajnállak, komolyan...
2012. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:
Amikor hazaérek 5-re, csakis főzni van ám kedvem. Inkább nem eszek semmit.
2012. nov. 4. 12:36
 30/58 anonim ***** válasza:
48%
Eltaláltam. A tinédzsert nevelő szülők tudnak ilyenek lenni. Nekik most fut a szekér, neked meg majd később, csak várd ki türelmesen. Addig pedig határozottan mondd meg, hogy nem ehetsz olyan ételt, amitől rosszul vagy. Ezért 100 %, hogy hisztis, kényes pics@nak fognak tartani, mert egy tinit könnyű sértegetni, de sz@rd le.
2012. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!