Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak, hogy ne kelljen...

Mit mondjak, hogy ne kelljen menni a rokonokhoz jövőhétvégén?

Figyelt kérdés

Utálok ott lenni, mert egész nap rosszul vagyok..

Semmibe veszik, hogy lisztérzékeny vagyok, és még megsértődnek, amiért nem eszek a rántott húsból, ami ráadásul tocsog az olajban és még az epém is fáj tőle.

A csapvíz ihatatlan, de csak szénsavas üdítőik vannak, amiktől szintén rosszul leszek és felpuffadok.

A legutolsó ott töltöm napom úgy telt, hogy egész nap ettem, nem ittam, és hallgattam, hogy szidnak, hogy miért nem eszek, pedig olyan finom.. Hiába mondom, hogy menni fog egész nap a hasam, mint múltkor, nem érdekli őket. Pedig az egész délutánt a wc-n töltöttem.


A szüleim szerint kibírok egy napot kaja nélkül, de azért ne már ezért kelljen elmennem, hogy üljek a kanapén és éhes legyek egész nap. Az ivásról nem is beszélve..


Szerintetek?...


2012. nov. 4. 12:01
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
92%

Ha ennyire nincsenek tekintettel rád, akkor ne egyél a kajájukból, vigyél magaddal! És ha szólnak érte, akkor mondd, hogy mivel NEKED nem készítettek külön, hoztál. A lisztérzékenység komoly probléma, én sem ennék olyat, amitől garantáltan rosszul leszek, nem vagyok h.lye.

Vigyél magaddal könyvet, újságot, zenét és keress egy sarkot, ülj ki a kertbe. Nem vagy bébicsősz, én sem várom el, hogy más gyereke foglalkozzon az enyémmel, én vagyok az anyja. Ha utálod a gyerekeket, akkor pláne ne játsszál velük. Hidd el, sok felnőtt sem szereti a gyerekeket, csak ezt nem illik mondani...

2012. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
85%

itt nem az evés meg az ivás a lényeg, hanem a figyelmetlen tapló emberek akihez mentek

szüleid elég szemetek, hogy berángatnak

2012. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem azok sértegetnek téged a válaszukban, akik magukra ismertek, hogy ők is ilyen figyelmetlenek és erőszakosak másokkal.
2012. nov. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
24%

"És szerinted majd eltűrik, hogy én viszek magammal kaját? Ez rohadt nagy bunkóság, inkább itthon maradok. Csak azt nem tudom, hogyan?!" nyuszika, az a bunkóság, hogy nem tudják, hogy beteg vagy és ennek ellenére nem veszik figyelembe...és ha bárki beleköt, hogy vittél kaját meg lehet mondani nekik ugyanezt..


"És nem vagyok nyuszika. Főleg nem neked." nem, egy hisztis kis p.csa vagy...


ha nem akarsz menni, akkor azt kell mondani, hogy anyu, apu nem megyek, mert nem érzem ott jól magam, ennyi, nem rizsázni kell

2012. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
79%
olyan szülőknek, akik simán berángatják a kocsiba, nem sokat ér egy olyan kijelentés, hogy anyu apu nem megyek. -.-
2012. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:

16-os, pontosan, erről van szó.


15-ös, hagyd már abba ezt a nyuszikázást, annyira gáz. Tudják, hogy lisztérzékeny vagyok, arról is tudtak, amikor az egész délutánt f*sással töltöttem a wc-n, és akkor is ezt hallgattam, hogy miért nem eszek a finom rántott húsból, biztos rendbe jönne a gyomrom!

2012. nov. 4. 12:29
 17/58 A kérdező kommentje:
Nem fogok kaját vinni, nem fogok elmenni. És a kérdésemben is ez van, hogy mit mondjak/tegyek, hogyne kelljen mennem.
2012. nov. 4. 12:30
 18/58 anonim ***** válasza:
80%

Én nem gondolom, hogy rosszindulatúan válaszoltam, de nekem egyértelműen hiszti az egész, amit itt nyomat a kérdező, ez van. Nekem is vannak és voltak is olyan rokonaim, akiknél halálra unom magam, de egy fél napot mindenki kibír jó pofizással.

És ugyan kik ők neked, hogy megmondják, hogy igenis edd meg a lisztes vackokat, mert neked lett sütve? A talpadra kell állni és elmondani erélyesen, hogy ezt nem eheted meg és nem is fogod megenni, ez van. Illetve, kérd meg anyukádékat, hogyha eddig nem tették volna, akkor álljanak ki melletted, hogy márpedig te azt nem fogod megenni.

Viszont neked már semmilyen megoldás nem tetszik, csak hogy otthon maradhass, ergo hiszti az egész.

Állj eléjük és mondd el az érveidet, illetve hogy otthon szeretnél maradni inkább egyedül, ennyi.

2012. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
41%

A rántotthúshoz nincs ám odanőve a bunda,le lehet szedni!!

Különben mondd,hogy meg vagy fázva és nem akarod megfertőzni a gyereket ,és köhögj!!

2012. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim válasza:
100%
Mond azt hogy hétfőn két tz-t is írtok és tanulnod kell... De ha nem válna be akkor dörzsöld ki egy kicsit az arcodat és tartsd oda a fejedet a radiátorhoz aztán szólj anyudnak, hogy fázol és adjon lázmérőt. Rakd be a lázmérőt úgy hogy a vége egy picit kilógjon. Dőlj neki valaminek és a másik kezeddel dörzsölgesd a lázmérő végét...
2012. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!