Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak, hogy ne kelljen...

Mit mondjak, hogy ne kelljen menni a rokonokhoz jövőhétvégén?

Figyelt kérdés

Utálok ott lenni, mert egész nap rosszul vagyok..

Semmibe veszik, hogy lisztérzékeny vagyok, és még megsértődnek, amiért nem eszek a rántott húsból, ami ráadásul tocsog az olajban és még az epém is fáj tőle.

A csapvíz ihatatlan, de csak szénsavas üdítőik vannak, amiktől szintén rosszul leszek és felpuffadok.

A legutolsó ott töltöm napom úgy telt, hogy egész nap ettem, nem ittam, és hallgattam, hogy szidnak, hogy miért nem eszek, pedig olyan finom.. Hiába mondom, hogy menni fog egész nap a hasam, mint múltkor, nem érdekli őket. Pedig az egész délutánt a wc-n töltöttem.


A szüleim szerint kibírok egy napot kaja nélkül, de azért ne már ezért kelljen elmennem, hogy üljek a kanapén és éhes legyek egész nap. Az ivásról nem is beszélve..


Szerintetek?...


2012. nov. 4. 12:01
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeruen nem mész és kész.tanulsz vagy valami más indokot mondj.
2012. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:

Képesek beráncigálni a szüleim a kocsiba.


Ők baromi jól érzik ott magukat, én meg csak ülök bent a kanapén és tv-zek, mert senkivel sem tudok elbeszélgetni. Nincsenek korombeliek, csak felnőttek meg 2 éves gyerekek.

2012. nov. 4. 12:07
 3/58 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem hisztis vagy.
2012. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem fogod fel, hogy 2 falat rántott hústól egész nap a wc-n ülök...

Ennyire érzékeny a bélrendszerem, nyáron volt, hogy epét hánytam. Pedig az az itthoni kajától volt, és anya nem főz zsírosan, fűszeresen.

2012. nov. 4. 12:09
 5/58 anonim ***** válasza:
22%

Egy napot tényleg kibírsz. Ne egyél rántott húst, csak köretet, de azt duplán és kérj egy kiskanalat, keverd ki az üdítőből a buborékot. Ha megittad, akkor töltsd rögtön a következő adagot, mire szomjas leszel magától is kimegy a szénsav java.

Én is rosszul vagyok a buborékos dolgoktól de egy napot tényleg ki lehet mellette bírni. Játssz a két évesekkel, nem esik le a karikagyűrű az ujjadról, ha elmész velük.

2012. nov. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
56%
nyuszika, fogsz 1,5 liter ásványvizet és 2 szendvicset gluténmentes kenyérből és magaddal viszed, ennyi
2012. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:

Utálom a gyerekeket... Ez van.


Hiába keverem ki, ugyanúgy marad benne. Az meg nem elég nekik, ha csak köretet eszek, mert "ezért sütöttük a sok húst??"...

2012. nov. 4. 12:13
 8/58 A kérdező kommentje:
És szerinted majd eltűrik, hogy én viszek magammal kaját? Ez rohadt nagy bunkóság, inkább itthon maradok. Csak azt nem tudom, hogyan?!
2012. nov. 4. 12:14
 9/58 anonim ***** válasza:
90%

Na úgy látom, vannak itt is rendesen, akik nem érzik át, hogy a kérdezőnek ez mennyire probléma!


Kérdező, add be a beteget, és maradj otthon. Nemár egész nap rosszul legyél!

2012. nov. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
90%
ne menj el, mond meg, hogy verbálisan bántalmaznak ott és nem figyelnek rád , ezért nem mész
2012. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!