Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszeljem ra a ferjemet...

Hogyan beszeljem ra a ferjemet, hogy akarjon gyereket?

Figyelt kérdés
10 eve hazasodtunk. Akkor megbeszeltuk, h ha anyagilag rendben leszink johet a gyerek. Egyetemre jartunk, epitkeztunk, megcsinaltuk a cegunket, kifizettunk minden adossagunkat es most kozolte, o meggondolta magat es mar oregnek erzi magat a gyerekhez. Ha ez nekem nem tetszik, valjak el, mert o nem fogja meggondolni magat. Nagyon sokat dolgoztunk, h ezt a szintet elerjuk. Mindenunk megvan. Azert hajtottam, hogy majd a gyerekemnek mindent megadhassak. Es most o mar nem akar gyereket. Atverve erzem magam. Rengeteget sirok. Nagyon vagyom egy gyerekre es most valjak el es mindent hagyjsk ott. 10 evi kemeny munka van mogottunk. En 37, ferjem 45.
2012. szept. 17. 23:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 anonim ***** válasza:
14%

Akárhonnan nézzük, a nő nem lett megkárosítva.

Ő is azt akarta, hogy először legyen meg egy bizonyos egzisztencia. Ha annyira fontos lett volna a gyerek, nem vár 37 éves koráig- céget gyerek mellett is lehet vezetni..

A férj már erőteljesen a nagypapa kor felé közelít és lassan már a nő is. Valaki racionálisabban gondolkodik annál, hogy "Jaj! Nekem most azonnal kell egy gyerek!! Nem érdekel, hogy mire 18 éves lesz én már legalább 55 éves leszek!!"

2012. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, hogy mit nem lehet ezen megérteni!

Azoknak mondom, akik értetlenkednek, hogy "Miért lett a nő megkárosítva?"

Igenis meg lett károsítva, mert a férje MEGÍGÉRTE neki, hogy ha az egzisztencia meg lesz teremtve, akkor jöhet a gyerek.

A nő hitt neki, eddig várt, mert gondolom, előbb is akart gyereket, de várt a FÉRJE MIATT, aki most visszakozik, és jóformán becsapta.


Ennyi ez a történet, a Kérdező nagyon csúnyán meg lett vezetve és át lett vágva.


Ne gyertek azzal, hogy a nő a nagymama kor felé közelít, nem 1950-ben vagyunk, hanem 2012-ben, nagyon sokan szülnek 35 fölött, a Kérdező nincs elkésve semmivel!!!


A férje meg szemét volt.


Kérdező!

Ha a férjed nem gondolja meg magát, akkor hagyd el a francba, válj el, megvan az egzisztenciád, gondolom csinos vagy, helyes vagy, hagyd a bánatba ezt a férfit, és kezdj ismerkedni.

Neten keresztül akár, vagy bárhol, nagyon sok olyan férfi van, aki 35 körüli, és alig várja, hogy legyen családja egy normális, családcentrikus nővel.


Én drukkolok neked, a gyerek vágyát ne add fel semmiképp!!!!

2012. szept. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 anonim ***** válasza:
95%

81:"Akárhonnan nézzük, a nő nem lett megkárosítva.

Ő is azt akarta, hogy először legyen meg egy bizonyos egzisztencia. Ha annyira fontos lett volna a gyerek, nem vár 37 éves koráig"


Képzeld el, hogy az autópályán utazunk, én vezetek. Te szólsz időben, hogy enni akarsz, majd álljunk meg. Én rábeszéllek, hogy nem, majd az út végén eszünk együtt egy jó kis helyen. Te egész végig erre vársz, bízol bennem, hogy ugyanaz a célunk, én is enni akarok, hiszen azt mondtam. Aztán érkezéskor közlöm, hogy bocs, nem akarok enni, nem viszlek sehová. Te nem éreznéd, hogy nagyon kics.sztek veled?



"A férj már erőteljesen a nagypapa kor felé közelít és lassan már a nő is."


Azért igaza van az előzőnek, nem az 1900-as évek elején vagyunk. Manapság sokkal jobban lehet előre felismerni a fejlődési rendellenességeket. Másrészt néhány 37 éves nő sokkal jobb egészségi állapotban van, mint néhány huszonéves, aki már mindenféle drogot kipróbált, többször berúgott és füstöl mint egy gyárkémény.

2012. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 anonim ***** válasza:
Azt meg lehet kérdezni, hogy mi történt, hogyan döntöttél?
2012. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!