Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszeljem ra a ferjemet...

Hogyan beszeljem ra a ferjemet, hogy akarjon gyereket?

Figyelt kérdés
10 eve hazasodtunk. Akkor megbeszeltuk, h ha anyagilag rendben leszink johet a gyerek. Egyetemre jartunk, epitkeztunk, megcsinaltuk a cegunket, kifizettunk minden adossagunkat es most kozolte, o meggondolta magat es mar oregnek erzi magat a gyerekhez. Ha ez nekem nem tetszik, valjak el, mert o nem fogja meggondolni magat. Nagyon sokat dolgoztunk, h ezt a szintet elerjuk. Mindenunk megvan. Azert hajtottam, hogy majd a gyerekemnek mindent megadhassak. Es most o mar nem akar gyereket. Atverve erzem magam. Rengeteget sirok. Nagyon vagyom egy gyerekre es most valjak el es mindent hagyjsk ott. 10 evi kemeny munka van mogottunk. En 37, ferjem 45.
2012. szept. 17. 23:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 nevem-senki ***** válasza:
65%
Mi ebből a tanulság? Nem szabad kitolni a gyermekvállalást a "majd ha meglesz mindenünk" időszakig. Sajnos a hajadra kenheted a saját céget és a házat is. Sajnálom.
2012. szept. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
100%

És 10 évig nem beszéltetek erről?

Akkor itt alapvető kommunikációs (és értékrendbeli) különbségek vannak ebben a kapcsolatban...

Szóval igen, ebben az esetben a válás az egyedüli megoldás.

Rábeszélni nem fogod tudni.

2012. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
88%

És ő hogy beszéljen le róla??

Sehogy! Ez a válasz a te kérdésedre is.

2012. szept. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
95%

ugyanígy járt az egyik nagynéném is. ő nem vált el, hanem elfogadta hogy neki soha nem lesznek gyerekei, mert a férje nem akar.

ma már nyugdíjas, és megözvegyült.

egyedül van.

nagyon megbánta a döntését.

2012. szept. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
73%
NEharagudj, de egy pici gyermeknek nincs szuksege luxusra pl. Most mar valoban neked kell eldontened, hogyan tovabb, hiszen a te eletedrol van szo! A "mindent" ellehet felezni is pl.
2012. szept. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem fogod rábeszélni szerintem.

Te döntésed hogy mit teszel, de nekem már az sem tetszene ha a férjem olyat mondana hogyha nem tetszik akkor váljak el. Mintha nem is érdekelné ha elváltok. Ez nem normális. Szerintem azért is nem akar már gyereket, valami nagyon nem jó a kapcsolatotokban.

2012. szept. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
75%

És ez miért nem mondjuk 5 éve jutott eszetekbe?Akkor még nagy hiteletek volt,vagy mi volt a probléma?Hisz 35 év felett már azért nagyobb kockázattal jár gyermeket várni :/


Sajnálom, hogy eddig vártál,és úgy érzed hitegetett a férjed....Még nincs késő,próbáld még egyszer megbeszélni, hátha összejön még az a baba!

2012. szept. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
89%
Ha elválik, mi lesz? 37 éves, már nem sok ideje van, mire jut el oda egy másik férfival, hogy gyereket vállaljon?
2012. szept. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
100%

semmiképp sem beszélném rá, semmiképp sem szülnék a kapcsolat jelenlegi állapotában. vagy nem szeret már úgy, mint eddig vagy valójában tényleg arról van szó, h most, h minden megvan, csak beletelepedne kényelmesen és élne, mint hal a vízben. ha már régóta tudta,tervezte, h ezt fogja majd tenni a döntő pillanatban (számodra váratlanul kijelenti, h meggondolta magát), akkor joggal érzed úgy, h átvert. de akárhogy is, ez most nem alkalmas pillanat a gyerekvállalásra

válással fenyegetőzni mindenképp a kapcsolat iránt érzett közönyre vall. az, h békén hagyd ezzel a "gyerek-üggyel", számára fontosabb, mint te, vagy a házassága. ezen elgondolkodnék...

2012. szept. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
64%
Én a helyedben elválnék tőle, most, gyorsan.
2012. szept. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!