Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszeljem ra a ferjemet...

Hogyan beszeljem ra a ferjemet, hogy akarjon gyereket?

Figyelt kérdés
10 eve hazasodtunk. Akkor megbeszeltuk, h ha anyagilag rendben leszink johet a gyerek. Egyetemre jartunk, epitkeztunk, megcsinaltuk a cegunket, kifizettunk minden adossagunkat es most kozolte, o meggondolta magat es mar oregnek erzi magat a gyerekhez. Ha ez nekem nem tetszik, valjak el, mert o nem fogja meggondolni magat. Nagyon sokat dolgoztunk, h ezt a szintet elerjuk. Mindenunk megvan. Azert hajtottam, hogy majd a gyerekemnek mindent megadhassak. Es most o mar nem akar gyereket. Atverve erzem magam. Rengeteget sirok. Nagyon vagyom egy gyerekre es most valjak el es mindent hagyjsk ott. 10 evi kemeny munka van mogottunk. En 37, ferjem 45.
2012. szept. 17. 23:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
9%

Nana!

Nem a férfi hagyná ott a feleségét mert nem akar gyereket de a nő igen. A nő akar még többet,ami a másiknak már nem fér bele. A nő akarja elhagyni,mert ha nem lehet MINDEN az övé,akkor nem kell SEMMI.

2012. szept. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
77%

Na nehogy már a kérdező legyen a s.ar itt egyesek szerint,mert gyereket akar.

Annyira tudnak itt mindig okoskodni olyanok,akik sose akartak gyereket,mert nem vágytak rá,vagy nemizgatta őket különösképpen lesz -e,hogy mi egy gyerek...

Itt a kérdező nagyon vágyik rá,ahogy irta ezért gürcölt.

A férj meg valószinüleg hitegette a kérdezőt,h majd később-aztán 10év után kinyögi, hogy bocsi még se.10év alatt egyszer se jutott eszébe,hogy megmondja,meggondolta magát,várt,hagyta,hogy beleélje magát, 37 éves koráig!(ugyebár a nőknek ketyeg a biológiai órájuk),aztán közöl egy ilyet.Jaa aztán azt is hozzáteszi,hogy nyugodtan elválhat ha nem tetszik neki.

Hogyne, egy ilyen "kapcsolat" miatt biztos megéri lemondani a kérdezőnek a legnagyobb vágyáról.(mert minek az)...

Szóval nem csodálom,hogy átvágva érzed magad kérdező,sajnos át is lettél iszonyat csúnyán.

=(

2012. szept. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
21%
Mondd azt hogy neki hozzá se kell majd szólnia a gyerekhez,majd te felneveled
2012. szept. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ez nekem nem tetszik, valjak el"


Ha valaki képes ezt mondani a párjának, ott komoly gond van. Mivel valóban nemm vagy már 20 éves (nyugi, én is 36 vagyok), villámgyorsan kell döntened.

Egyik barátnőm megtette, elhagyta a gyereket nem akaró párját. Pár nap múlva szül, és nagyon boldog a (jelenlegi) férjével.

Én nem tudom azt mondani, hogy tedd ezt Te is, de nagyon alaposan mérlegelni kell. Ha vele maradsz, majd a mexikói meg ausztrál nyaralásokon fogsz sóvárogni az útitársak gyerekei után???

2012. szept. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon meg fogsz lepodni amit tanacsolok de adott szituban a sajat lanyomnak is ezt tanacsolnam: mond neki hogy vedekezel es kozben ne szedj gyogyszert. Ha osszejon a baba mindenkeppen tartsd meg o pedig eldontheti marad vagy megy. Szerintem nincs idod uj kapcsolatot keresni a szuleshez, viszont ne hagyd ki a gyerek projektet.. megbannad. Meg egyedul is boldogabb leszel egy gyerekkel, mint gyerek nelkul ebben a hazassagban maradni!
2012. szept. 18. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
58%

A férjed alaposan átvert, mert te 10 évig abban a hiszemben voltál, hogy mikor egyenesbe jöttök, utána gyereketek lesz!


Én a helyedben nem győzködném, nem erőltetném : FOGADD EL A DÖNTÉSÉT!


Azonban azt megteheted, hogy ezután nem szedsz fogamzásgátlót (nem kell ezt a férjednek tudnia) és addig együtt élsz vele, míg terhes nem leszel.

Akkor meg szépen bejelented : megszülöd a gyereket, őt semmire nem kötelezed, szépen elváltok, ő élhet egyedül kedve szerint!...

A vagyont szépen elfelezitek, nem kell ott hagynod semmit, a fele a tiéd!


Amúgy nem vagyok a híve, hogy egy nő a férfi tudta és beleegyezése nélkül teherbe ejtse magát, de a ti esetetek kivétel. Ha a te férjed 10 év után így át tudott téged verni, ennyit te is megengedhetsz magadnak!


Arról nem is beszélve, hogy ha most becsületesen elválsz és 37 évesen kezdesz párt keresni, már esélyed sem lesz gyerekszülésre.


Semmi értelme az életünknek gyerek nélkül, ne add fel az álmodat, nem csodálkoznék, ha a férjed megváltoztatná a véleményét, ha meglátná a gyerekét!

2012. szept. 18. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
50%

Nincs sok időd ha gyereket szeretnél.felejts el védekezni, aztán ha összejön, férjed majd eldönti, megy vagy marad.

Nem éppen tisztességes megoldás, de uj pár keresésére sincs időd.. Ha a gyerek miatt lelép, menjen. Másik párt még taláhatsz, de a gyerek egy bizonyos kor után már csak elveszett álom marad...

2012. szept. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
67%
Ne haragudj! Az első válaszolónak van igaza, még, ha le is pontozták. Nem szabad az anyagiak miatt így kitolni a gyerekvállalást, kivéve, ha a lakásban nincs víz és fűtés, nektek pedig hatvan ezer a havi vevételetek. Na, akkor lehet a dolgot halogatni, de itt szerintem nem erről volt szó... Mindenesetre szurkolok, hogy sikerüljön. Valaki írta, hogy nem kell védekezni. Igaza van, csúnya dolog, hgy a férjed átvert, mert átvert, akkor ezt Te is megteheted vele. Én azt mondom, ha elválsz és most állsz neki párt keresni az egy procedúra, főleg mire eljuttok a gyerekkérdésig. Ha minden klappolna, 39-40 leszel. Biztos ez lenne a legjobb megoldás?
2012. szept. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
28%

A férjednek adok igazat. Ilyen idős korban már komoly veszélyei vannak a terhességnek. Azonkívül a gyerek 25 éves korában ti már jóval felül lesztek a 60 éveteken. Akiket ismerek, ott komoly gondolkodásbeli problémák vannak a gyerek-szülő között.

Öregkorotokra egyedül maradtok? Lehet. De sok házaspár marad egyedül. A szomszéd néninek 3 gyereke van, özvegy. Most 80 éves, mégis egyedül él. Két gyereke külföldön van, a harmadik tőle 200 kilométerre.

Semmire nincs garancia az életben.

Az viszont felháborít, aki arra biztat, hogy a férjed tudta nélkül és akarata ellenére ess teherbe!

Erre csak nagyon aljas nő lehet képes! Nem gondol arra,hogy milyen életet szán a születendő gyermekének! A férj nem hülye, hogy ne jöjjön rá az átverésre. Akkor is válás a vége, és évekig tartó pereskedés a vagyon megosztásáról.

A gyerek pedig apa nélkül nő fel.

Ezt a sorsot nem kívánom egyetlen gyereknek sem!

Nem kellett volna eddig várnotok.

De a döntés most a tiéd.

2012. szept. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:
35%

A helyedben abbahagynám a gyógyszer szedését,szólnák a férjemnek.A kezébe adnám a döntést,ha nem akar igy együtt lenni vagy védekezik akkor gondolkodnék a továbblépésen.

Titokban abbahagyni a gyógyszert hülyeség,mert bár átvert téged azért mégis más lenne a te átverésed.

2012. szept. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!