Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszeljem ra a ferjemet...

Hogyan beszeljem ra a ferjemet, hogy akarjon gyereket?

Figyelt kérdés
10 eve hazasodtunk. Akkor megbeszeltuk, h ha anyagilag rendben leszink johet a gyerek. Egyetemre jartunk, epitkeztunk, megcsinaltuk a cegunket, kifizettunk minden adossagunkat es most kozolte, o meggondolta magat es mar oregnek erzi magat a gyerekhez. Ha ez nekem nem tetszik, valjak el, mert o nem fogja meggondolni magat. Nagyon sokat dolgoztunk, h ezt a szintet elerjuk. Mindenunk megvan. Azert hajtottam, hogy majd a gyerekemnek mindent megadhassak. Es most o mar nem akar gyereket. Atverve erzem magam. Rengeteget sirok. Nagyon vagyom egy gyerekre es most valjak el es mindent hagyjsk ott. 10 evi kemeny munka van mogottunk. En 37, ferjem 45.
2012. szept. 17. 23:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
68%

Legyetek egy kicsit külön, gondoljátok át. Valamelyikőtök nem tudna elköltözni 1-2 hónapra? Ez alatt kiderül, hogy tudtok-e egymás nélkül élni, neki mi a fontos.

Nekem is volt ilyen párom, bár mi nem éltünk együtt. Kérdezgettem, hogy mik a tervei. Neki már egy korábbi kapcsolatából volt gyereke, mondta, hogy többet nem akar, mindenki idióta aki erre a világra szül. Én meg akartam gyereket, de nem a másikat átverve, leléptem. Pár hét után szólt, hogy jó, akkor legyen egy gyerek... Én meg mondtam, hogy szívességből ne csináljon senki nekem gyereket (különben is én kettőt akartam mindig), és különben is már van más....

2012. szept. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:
61%
11. pár hét után volt más? te se sokat bánkódtál a pasi után ahhoz képest, h előtte még gyereket is akartál tőle
2012. szept. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
62%

Elgondolkodtató,hogy milyen emberek járnak erre. A nőnek kell a gyerek,a férjnek már nem és ezért inkább dobja el a kapcsolatot is. 10 éven át nem volt annyira fontos,hogy megbeszéljék,most meg már egyszerre valóok.

Azokat sem értem,akik szerint a férjet rá kell beszélni,de a nő még véletlenül sem másítsa meg a véleményét mert a férfi csak ne beszélje le róla.

Ha a nem létező gyereked annyival fontosabb a még létező házasságodnál,inkább válj el és fogadj örökbe egy gyereket mert fiatalabb már te sem leszel..

2012. szept. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 anonim ***** válasza:
39%

Meggyözödésem hogy itt jövök képbe én.


Vállj el, nagyon komolyan kezdj bele a procedurába. Ugysem fog elvállni, utolsó pillanatban rá fog jönni mit veszit és elkezd pedálozni. 10 év nem múlik el nyomtalanul.


Egyébként 37 évesen már izgulós kezd lenni a dolog, szóval sietned kell. Vörös vagy?

2012. szept. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:
100%
12: Szakítás előtt már egy évig voltunk se veled, se nélküled kapcsolatban. Szóval nem bánkódtam a szakítás miatt, bőgtem miatta eleget korábban (nem gyerek témában). Az utolsó évben már nem is emlegettem ezt a témát, mert láttam, hogy nem biztos, hogy jó ötlet lenne. Akkoriban már alakulgatott valami a későbbi férjemmel, és amikor jött az "ajánlat" már tudott meghatni. Ő azt hitte, nekem csak ez kell, megcsinálja a kispurdét, oszt' jóvan, befogom a pofámat. Csak elszámolta magát, mert nekem társ és a gyerekeivel törődő apa kellett, nem egy spermadonor.
2012. szept. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
97%

13: "10 éven át nem volt annyira fontos,hogy megbeszéljék,most meg már egyszerre valóok. "


Olvasd el a kérdést. Akkoriban megbeszéltek valamit, a nő ebben a hitben élt, mellette maradt, hogy majd kis család lesznek. A férfi másította meg a korábbi döntését.

Most mégis mit csináljon a nő? Maradjon mellette, áldozza fel az életét, a vágyait valaki miatt, aki lehet, hogy pár év múlva lelép egy másik nő miatt, vagy történik vele valami? Vagy palizza be egy gyerekkel, hogy jééé, nem vettem észre, hogy nem szedtem be a fogamzásgátlót 2 hónapja, jééé hogy lehet terhes vagyok?

2012. szept. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
28%
A ferjed, szexualis eletet eltek, nem kell vedekezned pl. erre lehetoseged volt es van, anyagilag tudsz a gyerekrol gondoskodni, mit kell ezen ennyit varialni?
2012. szept. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 anonim ***** válasza:
30%
Eldobnád a közös életeteket egy gyerekért?
2012. szept. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
98%

18: "Eldobnád a közös életeteket egy gyerekért?"


Én nem hiszek abban, hogy az egyik félnek fel kell magát áldoznia, mert abból jó nem sül ki soha. Semmi garancia nincs arra, hogy két év múlva a férjecske nem hülyül meg és kezd ki egy kisgyerekes 30 évessel, aki hopp, véletlenül teherbe esik, a férj meg lelép, mert rájön, hogy mégis apuka akar lenni... Tudok hasonló történetet... nem éri meg.


Én abban hiszek, hogy olyan kompromisszumokat kell kötni, hogy mind a két fél boldog legyen. A kérdező így viszont nem lesz soha az.. Néha sajnos jobb lépni és olyat társat keresni, akivel egy irányba visz az utunk.


Na és miért nem a férfitól kérdeznéd meg, hogy eldobná a közös életet, mert nem akar gyereket?

2012. szept. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:
41%

Igen lesúlytó véleménnyel lehetsz a férfiakról,ha nálad törvényszerű,hogy a férj lelép valaki mással..

Meg mi az,hogy feláldozza az életét? Gyerek nélkül nem is él az ember és inkább dögöljön meg? Valaki csak úgy élhet teljes életet,ha szült? Esetleg lenézed azokat,akiknek nincs vagy nem akarnak??

Visszatérve az eredeti gondolathoz,attól még van élete,hogy nincs gyerek. Átvágni meg nem kéne a partnert-sokkal inkább újra közeledni egymás felé. Ki tudja,talán még megjöhet a férj kedve a gyerekhez,ha látja,hogy nem donorként tekintenek rá?! Valamiért úgy érzem,a kérdező unja a házasságát és babázni akar,hogy lefoglalja magát. Ne kérdezzétek,miért-valahogy ez a benyomásom.

2012. szept. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!