Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérhet ilyet? Nekem ez...

Hogy kérhet ilyet? Nekem ez így nem fog menni.

Figyelt kérdés

Tegnap közölte velem a barátnőm, hogy vagy ő vagy a motor, megkérdeztem hogy ez most mi és azt mondta h választhatok. Eddig nem szólt érte, bár nem is örült neki de sose kérte így, hogy hagyjam abba. Esélytelen, ameddig tudok mozogni addig motorozni fogok. Amúgy érdekes, hogy erre kér mert egy motorostalálkozón ismerkedtünk meg és ő is szeret motorozni, mondjuk vezetni nem annyira. Azt mondja, hogy nem akar elveszíteni ezért szeretné ha abbahagynám, akkor sem értem, ha mondjuk ma este ott maradok valahol akkor itthon is ugyanúgy meghalnék. Nekem ez a 2 legfontosabb dolog az életemben. Ez milyen? Hogy kérhet ilyet?

25/F


2012. aug. 27. 13:52
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/113 anonim ***** válasza:
91%

Jó esetben az emberek változnak. A barátnőd is változik, komolyodik. Valószínűleg elgondolkozott a családon, ezért kezdte zavarni a motor.

Mert például ha gyereked van, akkor igenis kutya kötelességed minimalizálni az esélyét annak, hogy netán meghalsz és árvát csinálsz belőle.


Innen nézve teljesen logikus, amit a barátnőd mond: ha nem bírod ki a motor nélkül, akkor jobb is, ha elválnak útjaitok, mert akkor nem te leszel az, akivel családot alapít, akkor meg minek áltassátok egymást?


Te tulajdonképpen már döntöttél. "kérte így, hogy hagyjam abba. Esélytelen, ameddig tudok mozogni addig motorozni fogok."

Akkor egyszerű a képlet, a motorozás fontosabb számodra, mint a barátnőd. Ebben az esetben ne légy önző, engedd el, hadd találjon magának olyan pasit, aki valóban hozzá illik, és így magadnak is adsz esélyt, hogy olyan nőt találj, aki elfogadja, hogy motorozol.

2012. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/113 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem olvastam végig minden választ lehet valaki már kérdezte. Nem lehet hogy terhes a barátnőd, csak még nem mert szólni? Én is akkor adtam ultimátumot páromnak (pedig ő csak tervezte a motort)
2012. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/113 anonim ***** válasza:
40%
#54 - ja, vannak mazochisták is, akik azért élnek, hogy rosszul érezhessék magukat. Csak kis számban...
2012. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/113 A kérdező kommentje:

#53 Nem kérdezték még de amúgy nem hiszem, hogy az.


#54 mindjárt neked is szükséged lesz egyre!

2012. aug. 27. 16:50
 55/113 anonim ***** válasza:
88%

"Ha nem megy vele, ha komolyan gondolja a "vagy-vagy"-ot, akkor menekülj, mert 2-3 év múlva a lehető legunalmasabb, legsótlanabb kispolgári dágvány közepén fogod találni magad a depresszió szélén ingadozva..."


Vagy 2-3 év múlva a temetőben végzi. Gondolom a szüleinek is milyen jó érzés lehet majd...


Mindegy, te tudod. De én az ilyeneket nem tudom sajnálni, ha a halálba száguldóznak. Csak sokszor a másik életét is elveszi. Lásd, amit írt az egyik válaszoló, akinek a párja 1 éve van kómában.

2012. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/113 anonim ***** válasza:
65%
"Vagy 2-3 év múlva a temetőben végzi. Gondolom a szüleinek is milyen jó érzés lehet majd." - nézd, erre mindenképp van némi esély, ha ki sem mozdul a házból akkor is... viszont az ember nem a szüleiért él, senki épeszű szülő nem várhatja el, hogy a gyerekének azért legyen rossz az élete, mert ő...
2012. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/113 anonim ***** válasza:
100%
Nézd kérdező én megértelek téged is de a barátnődet is.A barátnőd vszinű szeret téged mert ha nem szeretne úgy akkor szarna rá nagy ívben.Lehet látni mennyi motoros hal meg,bénul le vagy esik kómába.Na most tegyük fordított helyzetben a dolgot.A barátnőd mondjuk olyat csinál ami veszélyes,tegyük fel baleset éri őt.Vagy meghal,vagy nyomorék lesz,vagy esetleg kómába esik.T mit éreznél abban a helyzetben és abban a helyzetben hogy nap mint nap idegeskedned kellene hogy jaj mikor hívnak a kórházból vagy a hullaházból..tegyük fel nem hal meg,de ott marad neki egy nyomorék ember vagy egy olyan aki évekig kómában van,vagy ha meghal akkor te mit csinálnál?Neked már mindegy lenne de a szeretteidnek nem igazán.Te már nem szenvednél és nem nekik van nap mint nap gyomor görcsük azért az emberért akit szeretnek és hogy ennek az embernek mikor lesz valami baja.Menjél pályára,vagyél egy után futót és járjál ki hétvégente valami pályára,ebben még a barátnőd is bele menne szerintem és ez egy elég jó kompromisszum lenne és te sem lennél akkora veszélynek kitéve.
2012. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/113 anonim ***** válasza:
87%
Ezért is írtam, hogy én nem tudom, hogy a kérdező mennyire motorozik ésszel.
2012. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/113 anonim ***** válasza:
6%

én a motort választanám, fogadok, hogy az első oldalon írtakat olyan nők írták, akik még közelről sem láttak motort

szerintem sokkal nagyobb élményt nyújt egy motor, mint egy ilyen csaj, akivel csak a gond van, meg ha elfingja magát akkor elkezd zsarolni akármilyen ürüggyel. az előbb egy olyan kérdést olvastam, hogy azért dobja a fa,szit a nő, mert a fa.szi nem enged a zsarolásnak, hogy vagy elveszi feleségül vagy otthagyja, és már elvből is dobni fogja

egyébként nem kell annyira felfújni ezt a dolgot, nem olyan életveszélyes az, főleg ha az ember ésszel gépel.

2012. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/113 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi kérdező,te az a fajta vagy aki nem menne nele a pálya motorozásban,mert nem írtad hogy ez nem is rossz ötlet,vagy is nem reagáltál rá.Nekem az jön le hogy te az a típikus villantsunk és keménykedő motoros vagy...aki a motorozás élvezete miatt csinálja az kimegy pályára és ott rugatja a gépet,de te az vagy akiben belűl ott van hogy na megmutatom micsoda fasza a gépem és nézzen mindenki.Nekem az összes haverom ismerősöm már pályán megy,felteszik utánfutóra a gépet és kimennek zúzni.Rájöttek ők is hogy semmi értelme kocsik között az életüket kockáztatni mert ott a gépet nem is lehet igazán megrugatni,vagy ha igen akkor ki vagy téve a veszélynek.Mindegy én nem tépem a szám tovább.

Jó motorozást és vigyázz magadra!!

2012. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!