Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis hogy kérhet tőlem ilyet?

Mégis hogy kérhet tőlem ilyet?

Figyelt kérdés

Ma beszéltünk a párommal, szóba jöttek a szüleim.Összevesztünk mikor eljöttem otthonről,páromra volt egy pár megjegyzésük..Egy ideig nem beszéltem velük,de pár hónapja felhívtam őket,mégis csak a szüleim.Azóta napi szinten beszélünk.Párom tett egy megjegyzést ma,hogy ha megtudja,hogy beszélek velük,akkor csomagolhatok.

Hogy lehet ilyen?Az hogy Ő nem beszél velük az egy dolog..Meg is értem,hogy nem akar hallani róluk,na de akkor is.


2012. máj. 21. 15:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Fognám magam és csomagolnék.
2012. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Jobban teszed, ha már most csomagolsz. Hidd el ez csak egyre rosszabb lesz, tapasztalatból mondom...
2012. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Azt sem értem,hogy jutott ez most eszébe.
2012. máj. 21. 15:10
 4/27 A kérdező kommentje:
2. Mesélsz?
2012. máj. 21. 15:10
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

A család számomra szent és sérthetetlen, tehát ha a párom nem viselné el a családomat pakolnék.

Az én dolgom ha haragot tartok velük, hogy az is, hogy ha kibékülük velük...neki nince beleszólása.

A másik meg, még nem ő kéne fenyegetőzzön, ő is ki kéne béküljön velük...

2012. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
csomagolj...attol hogy neki problemaja van a szuleiddel neked nem muszaj rosszban lenni veluk. megiscsak a szuleid. na meg felnott ember vagy, nehogy mar o mondja meg neked kivel legyel joban. kesobb majd az utcara sem mehetsz es nem beszelgethetsz a baratnoiddel ha neki epp ugy tetszik.
2012. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%

Valóban esélytelen, hogy ez a dolog javuljon, én se rajongk más familiájáért, de az azért minden pofátlanságon túl megy hogy szabályosan eltilt az őseidtől.

Ha az elején nem jön ki velük már ennyire ez csak rosszabbodni fog, és hamarosan megkapod minden nap az oltást, hogy mekkora gané családod van. Sokaktól hallottam már hasonlót. Szállj ki ebből a darálóból míg el nem kap.

2012. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%

Második vagyok.

Még 2010-ben történt, hogy megismerkedtem egy pasival, "első látásra" beleestem. Kedves volt, a tenyerén hordozott, aztán néhány hét múlva kezdte kimutatni a foga fehérjét. Kezdett megtiltani dolgokat, betegesen féltékeny volt. Nem találkozhattam a barátaimmal, közösségi oldalakra fel sem nézhettem. Más pasikra már ránézni se mertem egy idő után, nem hogy beszélgetni velük...

Ha néha összefutottam a közös ismerőseinkkel mondták, hogy vessek véget ennek a kapcsolatnak, persze nem hallgattam rájuk. 9 hónapig tűrtem, vártam a változás, hiába. Végül összeszedtem magam és otthagytam.

Nem tudom, hogy a te párod is ilyen durva-e, de hidd el, ennek a parancsolgatósdinak nem lesz jó vége. :/

2012. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Párom mondjuk egy szót sem szól róluk.Zavarja az,ahogy bántak velem és vele, semmi nélkül jöttem el otthonról.Ez egy hosszú történet.

De ha nem képes megérteni,hogy nem fogok örökké rosszba lenni velük,akkor tényleg nincs értelme.

2012. máj. 21. 15:17
 10/27 A kérdező kommentje:
Ennyire azért nem durva.Mert amúgy nagyon rendes férfi,rossz szó nincs rá.De ez az egy dolog van,ami zavarja..
2012. máj. 21. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!