Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis hogy kérhet tőlem ilyet?

Mégis hogy kérhet tőlem ilyet?

Figyelt kérdés

Ma beszéltünk a párommal, szóba jöttek a szüleim.Összevesztünk mikor eljöttem otthonről,páromra volt egy pár megjegyzésük..Egy ideig nem beszéltem velük,de pár hónapja felhívtam őket,mégis csak a szüleim.Azóta napi szinten beszélünk.Párom tett egy megjegyzést ma,hogy ha megtudja,hogy beszélek velük,akkor csomagolhatok.

Hogy lehet ilyen?Az hogy Ő nem beszél velük az egy dolog..Meg is értem,hogy nem akar hallani róluk,na de akkor is.


2012. máj. 21. 15:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%

Voltam én is ugy mint te.

Anyámék kihasználtak,adósságot sináltak,rengetegszer összevesztünk,megbocsátottam,mégiscsak a szüleim,de ismét csak negativ vége lett,párom volt aki mindig kiállt mellettem,őt is szidták sokat alaptalanul.

Én ismét békültem,de voltam olyan hülye,megsajnáltam őket,párom hiába figyelmeztetett,sokszázezret akartam nekik adni (saját félretett pénz).

Párom akkor azt mondta hogy válasszak,vagy ő vagy a szüleim a hülyeségükkel.

Kiakadtam,szüleimet választottam,akik ismét átvertek.

Nehezen könyörögtem vissza magam páromhoz,többé nem érdekelnek a szüleim,nem ők azok akik miatt boldog vagyok,nem ők akik szeretnek.

Telefonszámot cseréltem,költöztünk azóta,nagyszüleimnek megtiltottam,hogy megmondják a cimem,számom.

Most jól vagyok,megértettem hogy ha jót akarok magamnak,akkor elkerülöm őket messziről.

2012. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%
Csomagolj. Abból csak gond lesz, ha meg akarja mondani, hogy mikor mit tegyél.
2012. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

# 11/12

Sajnálom a helyzeted.

Mondjuk nálunk úgy volt,hogy párom rengeteget segített a házban, éjfélekig dolgozott,mert segíteni akart.

Aztán meg történtek a dolgok..

2012. máj. 21. 15:35
 14/27 anonim ***** válasza:
54%
Kellő diplomáciával ki kellene békíteni őket. Mindenkinek jobb lenne. Bármikor rájuk szorulhattok. A szülőket tisztelni kell akkor is, ha nem mindig van igazuk. Mégiscsak nekik köszönhetjük az életünket és a gondoskodásukat is illik meghálálni.
2012. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Párom békülésről hallani sem akar.PEdig tényleg az lenne a legjobb.Sose felejtem el mit tettek,de én nem leszek rosszba velük.Ha tetszik a páromnak, ha nem.
2012. máj. 21. 15:40
 16/27 anonim ***** válasza:
65%
Asszem a szüleid se véletlenül tettek rá megjegyzést. Ettől függetlenül nem helyes, hogy ilyet csinálnak, de ahogy a párodról olvasom az információkat, meglehetett a maguk oka rá.
2012. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Nálam a család szent és sérthetetlen. Az exem 2 év után közölte, hogy nem szeret nálunk lenni, nem szereti a szüleimet. A szüleim nagyon jó emberek, persze mint mindenkinek, nekik is vannak hibáik, de nagyon jó emberek. Nem ez volt a szakítóok, de ez egy igen fájó pont volt.


Egyébként nem tudom mit tettek ellenetek a szüleid, de ahogy elnézem te nagyon a békülésre hajtasz, mégis csak a szüleid és ha választás elé állítanának engem, akkor a családomat választanám. Aztán lehet úgy járnék, mint a 11es, de akkor tanulok belőle és többet nem fordul elő. Még egy esély azonban mindenkinek jár.

2012. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

ja hogy megvan az alapja hogy utálja az őseidet?!

Az más, akkor tedd te is a helyére őket az értékrendedben, elvégre a párod is áldozatot hozott vele h melletted maradt.

2012. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Igen,békülésre hajlok,ezért is beszélek velük, ezért is kerestem őket.
2012. máj. 21. 16:16
 20/27 A kérdező kommentje:
18-igy van,pontosan.
2012. máj. 21. 16:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!