Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis hogy kérhet tőlem ilyet?

Mégis hogy kérhet tőlem ilyet?

Figyelt kérdés

Ma beszéltünk a párommal, szóba jöttek a szüleim.Összevesztünk mikor eljöttem otthonről,páromra volt egy pár megjegyzésük..Egy ideig nem beszéltem velük,de pár hónapja felhívtam őket,mégis csak a szüleim.Azóta napi szinten beszélünk.Párom tett egy megjegyzést ma,hogy ha megtudja,hogy beszélek velük,akkor csomagolhatok.

Hogy lehet ilyen?Az hogy Ő nem beszél velük az egy dolog..Meg is értem,hogy nem akar hallani róluk,na de akkor is.


2012. máj. 21. 15:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Mégis mit mondtak/csináltak a szüleid, hogy a párod ennyire ellenük van? Mert szerintem nem mindegy.
2012. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Hàt a pàrom elvált.Nem is volt probléma addig,mig keresztanyàm meg nem tudta.Onnantól kezdve le lettünk irva ugy mond.
2012. máj. 21. 16:52
 23/27 A kérdező kommentje:
Meg is beszèltük a dolgokat a szüleimmel,minden jó volt,utána meg egyik napról a màsikra megvàltozott minden..1 èv utàn..addig csak hitegettek ezek szerint
2012. máj. 21. 16:54
 24/27 anonim ***** válasza:

Először is írd már le hogy mi történt, mert teljesen követhetetlen, és átláthatatlan az egész.


Mert így mindenki csak azt fogja mondani, hogy csomagolj. Pedig vannak esetek amikor bizony nem biztos hogy kéne.

2012. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Feljebb leirtam röviden a törtènetet.
2012. máj. 21. 17:26
 26/27 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes! A magabiztos amazonok, akik a "csomagolást" ajánlják, mind fel vannak pontozva. Aki meg merte kockáztatni a békülést, a sárba lett taposva. Szép, nem mondom!
2012. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
En nem pontoztam senkit.Köszönöm a vàlaszokat.
2012. máj. 21. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!