Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom folyton meglop. Mit...

A húgom folyton meglop. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Mindenemet ellopja. Már többször is szóltam neki, hogy fejezze be, de semmi hatás. Anyámék nem engedik, hogy zárat vegyek az ajtómra, így mindig be tud jönni. A legkiábrándítóbb az, amikor gyűjtök valamire, eldugom a pénzt, amennyire tudom, de mire hazajövök látom, hogy kevesebb van. Ha átjön a barátnőm beszélgetni, általában én veszek egy üveg bort, mert itt közel van bolt és olcsó. Mire kimennék, hogy behozzam bontani, azt látom, hogy fele hiányzik. Ha meglátom valahol az utcán, az én pólóm van rajta. Iszonyatosan idegesít, mert soha nem kér el semmit, sunyiba meglop. Ha elkérné odaadtam volna - eleinte -, de már az sem érdekelne, ha könyörögne. 17 éves, elég régóta ez megy, anyámat nem érdekli az egész, szerinte csak irigy vagyok. Fordított esetben, ha elvettem valamit, húgom ment egyből panaszkodni én meg rendesen le lettem baszva. Elegem volt. Valakinek valami ötlet, hogy mit tegyek? Én kifogytam.
2012. aug. 26. 10:54
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

Ez mikor volt és mennyi ideig tartott?


Amikor ilyen jóban voltatok, akkor is ugyanígy lopdosta a cuccaidat? :(

2012. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:
Igen, sőt szerintem olyankor azt hitte, hogy szabad neki.
2012. aug. 28. 23:53
 53/59 anonim ***** válasza:
Ez a közeledésetek mikor volt és mennyi ideig tartott?
2012. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:

körülbelül fél napig bírta.

Esetleg ha összeveszett anyával, akkor jó voltam neki tovább is. De ha én vesztem össze anyával, akkor mindig röhögött rajtam.

2012. aug. 29. 12:31
 55/59 anonim ***** válasza:

mármint a mozizós, együtt lógós próbálkozásaid meddig tartottak?

(1 hónap, fél év, egy év?)

:)

2012. aug. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 A kérdező kommentje:
amikor volt pénzem akkor tartott:D szóval ilyen random események voltak
2012. aug. 30. 09:04
 57/59 okoska31 ***** válasza:
0%

a lealázást én sem javaslom - és megkérném a tisztelt értékelőket, hogy mellőzzék az 50%-ra lehúzást.


gondolkozzon el rajta mindenki egy kicsit. Ezt a viselkedést idővel ki fogja nőni a húg, főleg ha újra és újra megbeszéled vele kérdező, és néhány év múlva, amikor már nem lesz kamasz, nem éltek együtt megoldódik a probléma.

A folytatást az én tesómmal nem írtam le: azóta eltelt jó pár év, és ő maga mondta azt jó pár alkalommal, hogy anno sokszor adtam neki "kölcsön" (tényleg adtam ha kért, csak nem adta vissza, azért idézőjeles), úgyhogy most ne tiltakozzak, ezt és ezt ő állja. mivel már 30 körül járunk mind a ketten, önálló keresettel nem parfümöket áll ilyenkor. már alig győzöm visszautasítani, hogy aranyos vagy, de nem fogadhatom el.


És jó viszony van köztünk.


Ha akkor, amikor lopott tőlem, meg elhordta a cuccaimat, elkezdtem volna megalázni, akkor SOHA nem alakul ki a jó viszony.

És basszus kérdező, mégiscsak a TESTVÉRED!


Nem egy nyavalyás szobatárs, akit soha többet nem látsz a fősuli 3-4 éve után.


Én még mindig azt mondom, hogy beszélni vele sokat, próbálni több időt együtt tölteni. Ha lepattansz róla elsőre, akkor próbáld meg másodszor, harmadszor is.


Vagy ha most ő közeledne hozzád elsőre nem azt hinnéd, hogy biztos akar valamit? Na, ő ugyanezt hiszi, amikor a szokásodtól eltérően kedvesen közelítesz hozzá és nem ordítva, mert megint használta a dezodorodat.


Persze azt csinálsz, amit akarsz...

2012. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 A kérdező kommentje:

És amikor azt mondja nekem, hogy "takarodj már a f@szomba"??

nem fogok utána rohangálni, hogy jóban legyünk, ha ő sem hajlandó rá..

2012. aug. 30. 11:30
 59/59 anonim ***** válasza:
Miújság?
2013. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!