Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom folyton meglop. Mit...

A húgom folyton meglop. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Mindenemet ellopja. Már többször is szóltam neki, hogy fejezze be, de semmi hatás. Anyámék nem engedik, hogy zárat vegyek az ajtómra, így mindig be tud jönni. A legkiábrándítóbb az, amikor gyűjtök valamire, eldugom a pénzt, amennyire tudom, de mire hazajövök látom, hogy kevesebb van. Ha átjön a barátnőm beszélgetni, általában én veszek egy üveg bort, mert itt közel van bolt és olcsó. Mire kimennék, hogy behozzam bontani, azt látom, hogy fele hiányzik. Ha meglátom valahol az utcán, az én pólóm van rajta. Iszonyatosan idegesít, mert soha nem kér el semmit, sunyiba meglop. Ha elkérné odaadtam volna - eleinte -, de már az sem érdekelne, ha könyörögne. 17 éves, elég régóta ez megy, anyámat nem érdekli az egész, szerinte csak irigy vagyok. Fordított esetben, ha elvettem valamit, húgom ment egyből panaszkodni én meg rendesen le lettem baszva. Elegem volt. Valakinek valami ötlet, hogy mit tegyek? Én kifogytam.
2012. aug. 26. 10:54
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
volt valaha jó kapcsolatod a húgoddal?
2012. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
100%
ha nem költözöl el azonnal, megkereslek, kiderítem, hogy hol laksz és elrabollak a cuccaiddal együtt és addig tartalak fogságban, amíg nem találsz magadnak albérletet és munkát.
2012. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
100%
Csináltasd meg a zárat,ne törődj velük. A vicc kedvéért szerezd vissza az összes cuccodat a húgodtól,túrd szét a szobájat,vegyél el tőle pár cuccöt és hagyd a szobádban szem vagy épp várd meg,míg őrjöngve átmegy hozzád és lassan,jó kedvűen kezd el bepakolni a cuccaidat a szekrényedbe. Ha kell,szerelj a szekrényedre lakatot. Ha azt próbálja megbuherálni,arra már a szülőknek is reagálni KELL.
2012. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
100%
Lopd el valahogy anyukád értékes cuccait és csempészd be az ő szekrényébe.
2012. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
Figyelj. Ha a húgod kap pénzt, Te meg nem akkor ha pl otthon hagyja a pénztárcáját vegyél te is ki belőle pénzt. Ha Ő ezt megteheti akkor Te is. Utána bizonyítsa be, hogy Te voltál. Tőlem az öcsém kér egyfolytában, pedig egész nyáron dolgozott, de Neki sem elég semmi.
2012. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nővérem csinálta ezt, egy semmirekellő ember azóta is.. Én azt csináltam, a pénzemmel, hogy a kihúzhatós fiókom aljára ragasztottam egy borítékot és abba tudtam belerakni a papírpénzt.. Persze ezt csak akkor tudod megtenni, ha egy kicsit magasabban van az alja :D ez bejött mert sosem találta meg a pénzem.. Nem sok ruhám volt de azt is mindig elcsórta addig míg be nem szereztem a szobámba egy szennyestartót,beleraktam azokat a cuccokat, amiket nem szerettem volna hogy hordjon, mert úgy tűnt, mintha koszos lenne :) Légy kreatív, sikerülni fog :)
2012. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
37es vagyok.. Az aprópénzt pedig egy perselybe gyűjtöttem.. abból nem tudta kiszedni.. de ez csak akkor lehetséges ha nem apróból veszed a napi szükségletű dolgaidat!
2012. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
100%
Megrángatnám a haját jó alaposan, ha nem ért a szóból. Ha ezután is lopkodna, szerintem jól megverném vagy lealáznám.
2012. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:

32-es, jót nevettem rajtad:D

Igazából sosem volt "jó" kapcsolatom vele. Inkább úgy mondanám, hogy fegyverszünetet tartottunk. Oké, néha nagyon rendes tud lenni, mert amikor szülinapom, névnapom volt, megvette, amit szerettem volna(bár anya pénzéből), de ez az idő elmúlófélben van. Inkább nem szólok hozzá, hogy ne kelljen veszekednem vele, de amikor nem vagyok itthon, bejön és végzi a "dolgát". A ruháimat meg a szárítóról is lelopja, sőt egyenesen onnan teszi el magának. Rászokott arra is, hogy a kajámat megegye. Ha veszek magamnak valamit és elteszem, mert van amit muszáj a hűtőben tárolnom, onnan simán kieszi.

Elköltözni nem tudok, beszéltem barátnőmmel, aki most nagyon a munkakeresésen van, de ő mesélte, hogy esélytelen. Más városba nem mehetek, ahol lenne munkalehetőség, mert akkor még buszt vagy vonatot is fizetnem kellene. Megpróbálom kihúzni ezt a két évet a tanácsaitokkal. Lehet tényleg az lesz, hogy veszek egy zárat az ajtómra, aztán jöhetnek rinyálni a családtagok..

2012. aug. 26. 16:02
 40/59 A kérdező kommentje:

Jóhír!

Ma kaptam nagybátyámtól tízezret. Meséltem neki, hogy mi történt. Holnap megyek zárat venni! :)

(a többit meg eldugom:P)

2012. aug. 26. 20:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!