Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom folyton meglop. Mit...

A húgom folyton meglop. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Mindenemet ellopja. Már többször is szóltam neki, hogy fejezze be, de semmi hatás. Anyámék nem engedik, hogy zárat vegyek az ajtómra, így mindig be tud jönni. A legkiábrándítóbb az, amikor gyűjtök valamire, eldugom a pénzt, amennyire tudom, de mire hazajövök látom, hogy kevesebb van. Ha átjön a barátnőm beszélgetni, általában én veszek egy üveg bort, mert itt közel van bolt és olcsó. Mire kimennék, hogy behozzam bontani, azt látom, hogy fele hiányzik. Ha meglátom valahol az utcán, az én pólóm van rajta. Iszonyatosan idegesít, mert soha nem kér el semmit, sunyiba meglop. Ha elkérné odaadtam volna - eleinte -, de már az sem érdekelne, ha könyörögne. 17 éves, elég régóta ez megy, anyámat nem érdekli az egész, szerinte csak irigy vagyok. Fordított esetben, ha elvettem valamit, húgom ment egyből panaszkodni én meg rendesen le lettem baszva. Elegem volt. Valakinek valami ötlet, hogy mit tegyek? Én kifogytam.
2012. aug. 26. 10:54
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%

lehet hátulról is mellbeszúrni, nem épp elegáns de működhet.

Ha esteleg posztol képet magáról fészbukon, valszeg a te ruhád lesz rajta....dicsérd meg milyen jól áll neki a TE ruhád, aztán vagánykodjon a haverjai előtt...

Vagy: ha valami buliképet posztol kommenteld be h ááá már látom hova tűnt a pénz a fiókomból.


és ja viszketőpor + hashajtó és minden egyéb jöhet, majd leszokik rólad.

2012. aug. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
100%

Adok pár tippet. Nekem nem a tesómmal volt gondom, hanem egy szobatársammal, középiskolában.

Leírok pár sztorit és taktikát:

A viszketőport már javasolták, de elhiheted: beválik. Én intim-törlőkendőbe szórtam. Vicces volt.

Samponba szőrtelenítőkrém.

Nyílt megalázás: Odamész hozzá, ha a te ruhádban parádézik a barátnőivel: Egy órája dobtam ezt a pólót/gatyát a szennyesbe. Te képes vagy onnan is felvenni? Remélem a bugyimat otthagytad, nem úgy mint a múltkor.

Te kis kukabúvár. Pár napja kidobtam ezt, annyira ronda, de látom megtaláltad. Ha lejjebb kotorsz, akkor van bent mégegy.

2012. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon köszi! Ki fogom próbálni mindet. :)
2012. aug. 27. 14:10
 44/59 anonim ***** válasza:
Na, meglett a zár? :)
2012. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:
Még nem tudtam megvenni, egész nap szakadt az eső, így holnapra kellett halasztanom. Mindenáron fogok egyet venni!
2012. aug. 27. 23:31
 46/59 anonim ***** válasza:
Na mi van, megvetted a zárat? :) Legyél kreatív, és szúrj ki vele.
2012. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:

Ez a zár nagyon jó hír:) ezek szerint valaki hisz Neked a rokonságból:)

akkor már csak a nyílt terepek maradnak... szárító, hűtő.

a szárítót még csak el tudom képzelni a szobádban, de a hűtő... hmmm... megnéztem már minibárt / kis hűtőt is lehet kapni a vaterán 5-10 EFt-ért... esetleg egyet valakitől kölcsön?:)


Tök jó kis kuckód lesz :)

2012. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:
Megvettem a zárat, de még nem került fel. Holnap lesz időm és remélem tehetségem is, akkor felrakom. A mini hűtőn elgondolkodom, bár azt azért tudom mellőzni, hogy ne vegyek hűtős kaját. :D Még egyszer nagyon köszönöm a tanácsokat! :)
2012. aug. 28. 21:54
 49/59 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy valahogy észre kéne téríteni Húgodat, de valahogy a nyilvános-lealázós, vagy a kiszúrós dolgok kétséget ébresztenek bennem...


Sosem késő valamiféle kapcsolatot építeni Vele.

Volt idő, amikor az én tesóm is egy vadóc volt, és mély meggyőződése volt, hogy nem szeretem, lenézem, rengeteget veszekedtünk. Na mire rájöttem, hogy ezt valahogy a tanárok ültették el benne, azzal, hogy mindig velem példálóztak.... Sok idő és türelem kellett, mire megértettem vele, hogy az nem az én véleményem, és én szeretem őt.


A ti esetetekben sajna nem segít, hogy Anyukád ennyire elfogult. De ti tesóddal szerethetnétek egymást.

Lehet, hogy idő, türelem kell hozzá, de ha már nem lesznek szüleink, akkor a tesónk a családunk, és ő az, akivel egészen kicsi korunk óta együtt vagyunk.


Én nem bántam meg, hogy tesómmal jóba lettünk, de ez nem volt ingyen...


Nem kell hagyni h kihasználjon, de egy valódi kapcsolat (közös progi stb) lehet, hogy kiszorítaná ezt az idegölő pót-kapcsolatot az életetekből...

2012. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Igazad van abban, amit leírtál. Rengetegszer próbáltam már együtt tölteni vele az időmet, hogy ne csak rossz emberként gondoljon rám. Letöltöttem jó filmeket, együtt néztük, vettem neki ruhát, kaját, ékszert, elvittem moziba, hogy megnézze azt a filmet, amit nagyon szeretett volna. De ezek ellenére sem változott meg, ezért ezt abbahagytam. Lehet, hogy anyának is hozzá kellene járulnia és akkor könnyebb lenne, csak hát ő tesz az egészre.

2012. aug. 28. 22:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!