Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem nem normalis...

Ez csak szerintem nem normalis, vagy ti anyukak is igy vagytok vele, mint az enyem?

Figyelt kérdés
Szoval 17 eves lany vagyok.Es anyu mar kiskorom ota utalta,ha sokaig alszom,viszont mostanaban ,minden reggel 8kor hallom,hogy mondogasa maganak,hogy" jaj ez a lany meddig alszik,meddig bir dogleni",akkor nem figyelek ra alszom tovabb,akkor direkt csapkdoja az ajtokat,hangossan csinal mindent.Es amikor 10 ,11 kor felkelek ordit,hogy hallod jo birsz aludni.Pedig,ha a suli elkezdodik minden reggel fel6 kor kelek,ezt o is tudja.Nagyon idegesit mar ez a viselkedese.Ja meg persze,mostanaban az is meg esik,hogy ejfelkor filmet akarok nezni az en szobamban,anyu felkel es elkezd orditani,hogy ilyenkor aludnom kellene,es,hogy azonnal csapjam el a tvt.Ezt regebben nem csinalta ,amikor kissebb voltam.Komolyan kiidiegel:(
2012. aug. 17. 11:31
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Az én anyám is ilyen. Hajnali 3-4 ig fenn vagyok és 12-ig alszok. Anya meg fel kelt 8-kor hogy mosogassak el még ő a tévé előtt döglik -,-". Na ilyenkor szoktam neki beinteni és tovább alszok. Nem szoktam belőle nagy ügyet csinálni. Tőlem aztán csapkodhat, a fa*om fog felkelni azé mer neki olyanja van!
2012. aug. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nehéz ezekkel a felnőttekkel... Én egész nyáron segítettem egyszer aludtam 11-ig, aztán jött, hogy én nem segíttek... ilyenek. Most a nagypapámat idéztem.
2012. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!