Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem nem normalis?

Ez csak szerintem nem normalis?

Figyelt kérdés

Anyuval eleg rossz a kapcsolatunk,sokat vitatkozunk.

De most van a szulcsim,es o elkezdett ok nelkul vitazni,h holnap attol,h a szulinapom van reggel fel kelek koran,h takaritsak,meg,h nem engedi h sokaig aludjak,nem erdekli a szulinapom se.Fel sem koszontott.:( Ugy vartam ezt a napot,de mar nem is elvezem:(


2012. aug. 7. 00:16
 1/5 anonim válasza:
100%
sajnálatos módon, én se vagyok valami jó kapcsolatban édesanyámmal.. mi is sokat veszekszünk, de igen, ez azért kicsit túlzás, habár, ha ez mindennapi feladat, akkor lehet hogy csak magának nem akar több munkát.
2012. aug. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
detto.. mondjuk az utolsó órába nekem megkegyelmezett..
2012. aug. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szegény :( Nagyon sajnálom hogy ilyen bunkó anyád van :(
2012. aug. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Isten éltessen :)!
2012. aug. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom milyen ez, és azt hiszem egy anyának kutyakötelessége felköszönteni a gyerekét, ha már a világra hozta. Nekem is volt ilyen és nagyon rosszul esett, sokáig nem tudtam megbocsátani neki.
2012. aug. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!