Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják egyes emberek,...

Miért gondolják egyes emberek, hogy attól hogy gyerekük van, többet érnek azoknál akiknek nincs?

Figyelt kérdés
Nem általánosítok, akinek nem inge ne vegye magára!
2012. jún. 17. 14:14
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
92%
Ezt egy volt osztálytársamnál figyeltem meg: 20 évesen 1 éves gyereke volt(11.osztályos csaj!). Mindig a gyerekre hivatkozva lépett le suliból a pasijához(persze h nem a gyerek apja). azóta(1év telt el) megint terhes. és csak azt hallottuk mindig hogy "jajj az én tündibündim". na itt vágták el magukat a szememben a gyerekkel kérkedők (nem a gyerekesek, csak a kérkedők!)
2012. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
47%

Pedig azoknak, akiknek gyerekük van, fájhat a fejük, hová helyezzék a csemetéjüket nyáron, amikor a bölcsi, ovi meg a suli zárva van. És azok is panaszkodnak, hogy nem úgy lett felnevelve a gyerek, ahogy ők szerették volna.


Akinek nincs gyereke, annak nincs annyi gondja. Legalábbis én így gondolom.

2012. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
64%
Az én munkahelyemen nagyon nem így működik a dolog.Nekem van gyerekem 5 éves.Karácsony elött el szerettem volna menni szabira a gyerek karácsonyi műsorára nem engedtek.Persze az aki helyett annó én is rengeteget dolgoztam mikor ennyi idős volt a gyereke.Az anyáknapi műsorra is úgy mehettem el hogy vasárnap volt.Én soha nem hivatkoztam arra hogy gyerekem van ez egy ilyen munkahely.Próbálok is váltani bármire csak onnan el.Nem akarok senkit sem bánta de nekem ez a tapasztalatom az én munkahelyemen.
2012. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!