Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják egyes emberek,...

Miért gondolják egyes emberek, hogy attól hogy gyerekük van, többet érnek azoknál akiknek nincs?

Figyelt kérdés
Nem általánosítok, akinek nem inge ne vegye magára!
2012. jún. 17. 14:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:48

Ha óvodás gyerekről van szó, akkor természetes az, amit írtál.

Az én példámban 13-17 éves gyerekek vannak a munkatársaimnak, s mindig rájuk hivatkoznak.

Nekem nem lehet dolgom pl.karácsony előtt?Nekem is van családom, én is szeretnék ajándékot venni, takarítani, főzni és pihenni.Én is ember vagyok.

S nagyon csúnya dolognak tartom, ha egy szülő mindig a gyerekére hivatkozik, csak hogy kibúvót keressen.Pedig a kamasz gyerekeik nekik már sok mindent megcsináltak.


Mint írtam én a saját tapasztalatom írom le. Vannak olyan esetek, sőt nagyon sok, ahol azt mondom, hogy a gyerek az első, s megcsinálom helyette nagyon szívesen.

2012. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek igaza van, én is azt mondtam, hogy a 13-16 éves "kisgyerekre" hivatkoznak a munkahelyen, emiatt nem engedik el azt, akinek nincs gyereke. Persze, az óvodás gyermek az más, csakhogy a két ünnep közt meg karácsonykor nincs óvoda sem, szünet van. Tehát a gyerek otthon van.
2012. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
27%

Miért gondolják a gyerektelenek, hogy kevesebbet érnek, mint a gyerekesek? Mint ember nem érnek kevesebbet, de tény, hogy valamijük nincs, ami a másik csoportnak van. Ez tény.

23N

2012. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
72%
plusz még, akinek gyereke van, gyakran érzi magát "áldozatnak". ezért a sok visszaélés.
2012. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
93%

15:50!

Egyik ember sem ér se többet, se kevesebbet a másiknál. Nem hívok kukást, ha mentőre van szükségem, de orvost se, ha a szemetet kell elszállítani...

2012. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
88%

"plusz még, akinek gyereke van, gyakran érzi magát "áldozatnak". "

Igen ez elég gyakori megnyilvánulás!

Csak ilyenkor azt felejtik el, hogy éppen ők akarták ezt az áldozatot, hát ne sírjon a szája senkinek!

2012. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
24%
Azért nem ártana arra gondolni se, hogy ha nem vállalnának gyereket, hova jutna a világ? Se nyugdíj, mert nincs ki dolgozzon, se egészségügy, mert nincs kit képezni - kihalna az emberiség
2012. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
66%
A nyugdíjt elméletileg abból kapom amit életemben befizettem. Kölcsönadom.
2012. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
87%

16:31

na jó de egy meddő, vagy egy pályakezdő ne fogjunk rabszolga munkára mert ő ráér...neki is van élete..

2012. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
66%
Igen, elméletileg abból. Gyakorlatilag meg az a pénz már régen nincs meg. Az aktív dolgozók járulékaiból fizetik a mostani nyugdíjasok nyugdíját, a GYES-t, a munkanélküli járadékot, a szociális juttatásokat. Ha nincs aktív dologzó, nincs semmilyen ellátás
2012. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!