Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják egyes emberek,...

Miért gondolják egyes emberek, hogy attól hogy gyerekük van, többet érnek azoknál akiknek nincs?

Figyelt kérdés
Nem általánosítok, akinek nem inge ne vegye magára!
2012. jún. 17. 14:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
Mert emellett nem sokminden mást értek el/csinálnak/érnek rá és ezzel vígasztalják magukat.
2012. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
33%
Mert önmagukon kívül másért is felelősséget vállalnak.
2012. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
Mentős vagyok, nincs gyerekem. Kérlek fejtsd ki mennyivel vállal nálam több felelősséget az akinek gyereke van.
2012. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
35%
Nem a munkára gondolok. Ennyi erővel egy orvos mindig többet érne, mint pl egy vízvezetékszerelő. A magánéleti felelősség, ami az eszemben járt.
2012. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%
Értem, namost magánéleti felelősség maitt senki se fog többet érni. ezért hívják MAGÁN életnek.
2012. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
62%
jó kérdés, velem is ezt játsszák a melóban..,,hova sietsz? vár otthon a sok gyerek?" elég dühítő..
2012. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%

A következő volt a kérdés: "Miért gondolják egyes emberek, hogy attól hogy gyerekük van, többet érnek azoknál akiknek nincs?"


Nyilvánvalóan MAGÁNVÉLEMÉNY az, ha valaki önmagát többre tartja másoknál.


Ettől függetlenül az egyenlőség korát éljük -elviekben- senki nem érhet többet a másiknál. Tehát te, mint mentős, fizikus vagy agysebész pont ugyanannyira vagy értékes, mint a kukás, a vízvezetékszerelő, vagy a szakács.

2012. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
19%

majd ha neked is lesz megtudod.

addig az ő titkuk.

2012. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
62%
És? nem hasonlítottam a hivatásom senkiéhez. Felelősségvállalásról volt szó.
2012. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
35%
Nekem van, de ettől nem érzem magam többnek másoknál. Max abban az értelemben, hogy ahogy a gyerekem mondta "sosem halok meg". Mert akinek gyereke van, az benne és a leszármazottaiban tovább él.
2012. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!