Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel, ha...

Hogyan dolgozzam fel, ha kiderülne hogy a fiam homoszexuális?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 15:30
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
89%

Van valami jel, ami erre utal vagy ez csak neked egy nagy félelmed?


ha kiderül vedd figyelembe, hogy mekkora dolog, hogy ezt elmondta. Hidd el, nem könnyű még akkor sem, ha jó a kapcsolat a szülőkkel. Épp elég gondja van amúgy is ne hibáztasd! Láttam egy anyukát, aki amikor megtudta elsírta magát és 20 percig hisztizett és sírt, hogy most mi lesz vele. Vele! Nem a fiával, hanem vele! Én pofon vágtam volna, de volt aki lefogott :)))


Nincs ebben semmi, ő a saját neméhez vonzódik. Nem beteg vagy ilyesmi, ugyanaz az ember. Tiszteletet érdemel, amiért felvállalta.


Állj ki mellette, ha szereted mert sok nehézséggel kell szembenéznie az életben. Ne nehezítsétek meg neki, a családja kellene az a hely legyen, ahol önmaga lehet és ahová a világ elől menekülhet, ha valami attrocitás éri.

Ettől nem kell másképp kezelni, ugyanúgy a fiad. Az kellene a legfontosabbnak érezd, hogy ő boldog legyen az életben.

2009. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
89%
fogadd el, és állj mellé. ez sajnos még ma is megnehezíti a gyerek jövőjét, úgyhogy legalább a szülői támogatás legyen 100%. barátkozz a gondolottal, még ha nehezen is megy.
2009. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
79%

Visszafogom magam a kérdező nyugalma érdekében, és megállom, h ne szóljak vissza a kisgyermekes anyának.


Mellesleg a homoszexuálisok voltak a világ legelismertebb művészei (majdnem mind), s ezt a csodálatosan működő agyuk tehette lehetővé. Különleges adottságaik vannak, művészet és humán területeken.

A barátom, akit említettem üzlet ember és már most nagyon jól keres kivételes belérző képessége és nyelvérzékének köszönhetően. (Rengeteg nyelven tud, viszonylag persze, így 21 évesen már 5 nyelvet beszél folyékonyan, 2ből van vizsgája, pedig csak Angliában töltött el egy nyarat még régebben.)

Ha mellette állsz és hagyod kiteljesedni bőven kárpótolni fog, hogy eltér a normálistól. A máik esetben irány a drogok, vagy a zárt osztály.

21/L

2009. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ugyanugy kell, hogy szeresd mint eddig! Semmi kozod, hogy kivel bujik agyba a fiad. Ha szereted akkor fogadd el es segits a ferjeddel is elfogadtatni!

Sok boldogsagot a tovabbiakban is!

1 anyuka :))

2009. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
65%
Ettől még lehet unokád, ha ez a baj.
2009. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
67%
Jobban belegondolva és a válaszok hatására fogalmazódott meg bennem A kérdés. Vajon ha az apukák (mert azért valljuk be, ők a gyengébb láncszemek ebben a témában) tudnák, hogy a fiúk/lányuk mit művel az ágyban, változna a gyermekükkel kialakult kapcsolatuk?
2009. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
88%
Milyen utaló jelek vannak? Nézd én azt ajánlom, semmiképp se vállalja fel nyilvánosan, mert nagyon sok megaláztatás érheti emiatt - gondolj bele, ebben a homofób országban! Erre utalhatsz neki valahogy, hogy pl. ha én (mmint Te) az lennél emiatt tuti nem vállalnám fel nyilvánosan. Az más kérdés, hogy nektek elmondja-e, szerintem ha igen akkor csak neked, de egyáltalán Te akarod hogy elmondja? Mi a véleményed erről, hogy reagálnál, ha elmondaná? Pontosan mit kellene neked ezen feldolgozni? Kérlek fejtsd ki egy kicsit bővebben, senki nem fog támadni, ahogy eddig se szidtuk se a fiadat, se téged!
2009. júl. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
84%

Nekem még nagyon pici a fiam, de nem az zavarna ha kiderülne, hogy meleg, hanem az, hogy nem fogadnák el a világban és nehézségekbe ütközne.

Azt viszont nem tudnám elfogadni, ha úgy viselkedne, mint némely meleg, magas hangon affektálna stb.

2009. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
38%

A válasz megírásának időpontja: ma 16:51


ezzel nem értek egyet. szerintem nem kell titkolni. ugyanakkor nem is kell vele büszkélkedni, ahogy ezt egyesek évenet egy felvonuláson megteszik. és sem büszkélkedem, hogy heteró vagyok de nem is tagadom. ..... ennyi.

2009. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
63%
Itt valaki nagyon lehúzza a válaszokat. Nézd, szerintem azért Magyarországon egy meleg pár sem akar kézenfogva az utcán járkálni. Egyszerűen Magyarországon ez még nem lehetséges, a cigányokkal is mit csinálnak...
2009. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!