Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel, ha...

Hogyan dolgozzam fel, ha kiderülne hogy a fiam homoszexuális?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 15:30
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
86%
Egy biztos, ne magadat sajnáld, hogy esetleg nem születik unokád!
2009. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
38%

15:59-es a kerdezonek nem sikerul ezt egy kezlegyintessel elintezni, ugy mint nektek sikerult.

Segitseget kert itt!

Te meg nem vagy anya, fogalmad nincs milyen erzes lehet az, amit a kerdezo erez.

2009. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
87%
Úgy, hogy adj hálát az égnek, hogy él és egészséges...
2009. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
85%

Kellő érzelmi intelligenciával és egy kis utána nézéssel. Ajánlom Szendi Gábor: A nők felemelkedése és tündöklése c. könyvéből ezt a fejezetet, sztem a honlapján is utána tudsz nézni: www.tenyekestevhitek.hu , vagy vmi hasonló a cím.

Nem kell kétségbeesni, véleményem szerint már tarthatna ott a társadalom, h a homoszexualitás normális genetikai kód, és sokkal többen vannak, mint amennyiről tudunk, csak a legtöbben beolvadnak.


Ne fogd fel tragédiaként!

Nekem a legjobb barátom homoszexuális volt, és soha nem merte felvállalni, mert a Nagymamája nevelte és nem akart neki fájdalmat okozni. A titkolózás mindig sokkal rosszabb, mint az őszinteség, nehéz is volt neki. Mára már mindig visz haza láányokat, h nagymamája ne fogjon gyanút, de első igazi szerelme fiú volt.

Én nagyon szeretem őt és mindig fáj, amikor ezt az elmaradott gondolkodásmódot olvasom, mintha ez betegség lenne, vagy rendelleesség.

Ez egy ugyanolyan genetikai kód, mint a kék szem. Az is betegség, vagy rendellenesség? Nem, mert nem minősítjük annak.


Én csak megnyugtatni akartalak, rem. nem veszed b*sztatásnak.


21/L

2009. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
90%

Attól még, hogy homoszexuális még lehet gyereke, max. nem a feleségétől lesz, hanem egy béranyától vagy egy barát barátnőtől. Nem egy ilyenről hallani. Nem hiszem, hogy a kérdezőnek ez most a lényeg.

Szerintem akárhogyan derül ki (mástól vagy tőle) mindenképpen őszintén beszélgess el az ő érzéseiről is. Neki sem lehet könnyű beismerni, hogy az azonos neműekhez vonzódik.

2009. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy érzem meghasad a szivem. Nem magam miatt, mert én ígyis-úgyis szeretem, de az apjával valószínűleg alapjaiban fog megváltozni a kapcsolata. Sajnos. A válaszolók gondolom leginkább nők, anyák voltak.
2009. júl. 2. 16:09
 17/48 anonim ***** válasza:
83%

Próbáálj meg őszintén beszélni erről a témáról a férjeddel!

Remélem átvészelitek ezt az időszakot! Sok erőt kívánok!

2009. júl. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
25%

Persze, anya vagyok, ketszer irtam mar neked. Nekem meg kicsi a kisfiam, de tudod... En ha ebbe belegondolok!

Ezt csak akkor tudja meg valaki amikor anyava valik, es szembesul a dologgal. Az a ket igencsak fiatal valaszolo aki itt irt, meg nem anya, igy fel nem fogja mirol is van szo.

Nekem, szemely szerint felesleges azt irni, hogy gyopos felfogas, meg blablabla.

Nekem az, hogy egy fiu az ugyanolyan nemu tarsahoz vonzodik nem termeszetes, es soha nem is lesz az.

Sajnallak(((

2009. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
65%
Milyen dolgok vannak amik arra utalnak, hogy homoszexuális?
2009. júl. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
79%

semmi gond ezzel.


teljesen mindegy, hogy homo vagy hetero, mindenkinek egyeni szexualis elete van. addig, ameddig másnak nem art, mindeki ugy eli ki a szexualitasat, ahogy jonak latja.


ui: pasi vagyok :)

2009. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!