Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én elfogadom magam olyannak...

Ha én elfogadom magam olyannak, amilyen vagyok, akkor más miért nem tud?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig tartottam magam rondának, mert van rajtam kb. 10 kg felesleg. Most már, némi szakértői segítséggel és kemény munkával el fogadom magam olyannak, amilyen vagyok. Jól érzem magam a bőrömben, így, ahogy vagyok. Tudok mosolyogni az emberekre, van önbizalmam. De mégsem fogad el még mindig senki.

Még mi kellene, hogy találjak valakit? Ugyanis ezzel a hozzáállással sem tudok senkit találni, és folyamatosan kapom az olyan megjegyzéseket, hogy mit akarsz tőlem, te kövér disznó? És ezt olyan férfitól is megkaptam, aki vagy 30 kilóval volt nálam kövérebb, szóval előbb talán tükörbe kellett volna néznie. Olyan férfi pedig még nem volt az elmúlt 4 évben, aki magától akart volna megismerkedni velem. Akivel meg én akartam, attól általában kaptam valami megjegyzést, aztán ennyi. Amit évek alatt sikerült helyreállítanunk, azt ezek a megjegyzések nagyon hamar tönkre tudják tenni.

Egyszerűen már nem tudom mit csináljak? Mindenki csak a vasággyal együtt 40 kilós lányokkal akar ismerkedni? Azt reméltem, hogyha el tudom fogadni én saját magamat olyannak, amilyen vagyok, akkor ezt észre is fogják venni, és el tudnak fogadni, de nem. Tudom, hogy ez önsajnálat, de sírni tudnék, amikor látok 120 kilós, ízléstelenül öltözött lányokat férfival kézenfogva. Mit csinálok rosszul?


2012. ápr. 26. 12:52
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%

Én 165 centivel voltam sokáig 75 kiló, mégis imádott a barátom (most már férjem), és senki más sem szólt be soha. És még csak nagy mellem sincs, mert mindenhova hízok, csak oda nem :) Szóval hidd el, NEM a súly miatt szólnak be. Én azt gyanítom, hogy csak olyan helyen próbáltál ismerkedni, ahova az ilyen taplók járnak. Nightclubban én SOSEM ismerkednék, mert ott tényleg leginkább csak borzasztóan felszínes és buta emberek vannak (tisztelet a kivételnek).


Ajánlanék inkább valamiféle tanfolyamot, sportot, túraklubot, stb, ahol úgy ismerkedhetsz hogy nem csak azért vagy ott hogy ismerkedjél, ha érted mire gondolok!


Látod, azoknak az általad látott ronda 120 kilósaknak is van pasijuk... valszeg nem egy diszkóban ismerték meg egymást :D


Átérzem hogy nagyon rossz lehet a férfiak érdeklődésének a hiánya, de át kell esni egy holtponton, és mondjuk egy nagyot változtatni. Én is voltam depressziós hasonló okok miatt régebben, de hirtelen bekattant, hogy le kell sz*rni a sok hülye férfit! Elmentem fodrászhoz, csináltattam egy új, feltűnő frizurát, és túlzás nélkül állíthatom hogy utána csomóan megnéztek, ajánlatokat tettek, pedig kifejezetten konzervatívan öltözöm! Csak KISUGÁRZÁS kérdése, és valóban nehéz megtalálni de NEM LEHETETLEN :) fel a fejjel!

2012. ápr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!