Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az téleg segit ha elfogadom...

Az téleg segit ha elfogadom magamat olyannak amilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Sokan irták itt is,hogy jobb ha megpróbálod magad elfogadni amilyen vagy,és ha eccerűen nem tudom elfogadni magam hogy ilyen csúnya vagyok :/ mit tegyek? segitsetek ez anyira rosz :( nem merek társaságba sem olyan lenni amilyen vagyok,mindig olyan félénk vagyok vagy milyen. 15L Vannak akik azt mondják szép vagyok meg minden,de úgy nemtetszek magamnak :( vanamikor igen van amikor nem,nemtudom mitől van ez :/ És léci kiméljetek a hülye válaszoktól! köszönöm :)
2012. ápr. 25. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet? Szerintem amúgy önbizalomhiányban szenvedsz.
2012. ápr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy kép engem is érdekelne.
2012. ápr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Küldj képet, ha nem akarod kirakni ide, akkor privátban.
2012. ápr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha elfogadod magad, az magadnak megnyugvást ad. De ha csúnya vagy, attól még nem leszel szép. Max. kibékülsz magaddal és belenyugszol, h neked ezt adta a természet és az eszeddel, kedvességeddel stb fogsz kitűnni.
2012. ápr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen küldhetek képet csak léci irjátok má le hogy hova valósiak vagytok :D csak azért mert nemakarom hogy valami ismerősömnek küldjem a képet,vagy valami.Ám léci irjátokmá le,hogy hogyan kel priviben küldeni képet mert nemtudom:S:( :$
2012. ápr. 26. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!