Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nznek furan azért mert...

Miért nznek furan azért mert nem dolgozom? Vagy mit hazudjak mit dolgozom? A férjem tart el nem értem mi ebben a rossz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 12:32
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
És most jól érzed ettől magad. Hidd el egy magánklinikán a nővér nem néz rád furcsán, mert te csak egy vagy a sok közül, kivéve, ha valami TB-s megoldásban csináltattad, vagy egy olcsó orvosnál. Nekem sok ismerősöm eltartott, de senki nem néz rájuk furcsán, mert mindegyiknek van elfoglaltsága, Egyébként édesanyámnak van Dr. a neve előtt, de ilyen nyelvtani hibákkal soha nem adna ki a kezéből semmit, még egy sms-t se. Figyelj rá. És nem irigység, mert nincs mire, én imádom a munkám, napi pár órát vesz igénybe és a pénzemmel azt csinálok, amit akarok.
2012. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 A kérdező kommentje:

Én is azt csinálok a pénzünkkel qmit akarok mert én kezelem.ipadról írok ez nem a helyesirás hibája hanem hogy nem cseszködök az ékezetkkel stb nem egyszerű ezen irogatni . Legalábbis amig meg nem szokom ,új.

Kórházban van nem magán mert mint írtam sporolunk és nem akartam hogy sokba kerüljön. Szobatársam tb hasplasztikás volt.nekem nem tb de töredéke egy magánklinikai árnak így amugy a doki maganklinikán is müt.

2012. ápr. 21. 13:55
 63/68 anonim ***** válasza:

Te irigykedést akarsz kiváltani! Ismerd be.

Megint elhintetted, hogy csak úgy kell a doktor a neved elé, és hogy új iPad-ről írsz. Bevallom, mesterien csinálod.


De szerintem csak rájöttél, hogy az életed unalmas, és azért írod ezeket az irigységet keltő dolgokat, hogy úgy érezd, az életedet irigyeljük, de nem. Csak a pénzedet. De én a lottóötöst is irigylem, pedig nem az enyém.

2012. ápr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
4%

"Miért nznek furan azért mert nem dolgozom?"


Mert balkáni prolik, akik nem tudnak a szocializmuson túllépni. Említsd meg nyugodtan az ilyen begyepesedetteknek, hogy nyugaton ez a normális, a feleség háziasszony, s csak akkor kell dolgoznia, ha csóró a férje, ennyi.

2012. ápr. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
53%

# 64/64 tegnapelőtt 03:4 hülyeségeket írsz. Ha valaki egy párkapcsolatnál azt nézi mennyi pénze van a pasinak, hogy ő majd ne dolgozzon, az minden, csak nem szerelem.

Persze vannak kivételek-lehet a kérdező is az-, aki szerelemből ment hozzá a férjéhez, de egyben az jómódú is.


Kérdezőnek válaszolva: Azért néznek rád furán, mert sajnos egyre rosszabb helyzetben van az ország, egyre rosszabbul élnek az emberek,egyre többen éheznek, dolgoznak napi 10-12 órákat a megélhetésért. Egyre boldogtalanabbak és befásultabbak. S erről nem az emberek tehetnek, hanem , akik ilyen helyzetbe hozták az országot.


Ha a minimálbér lenne 300-400 ezer Ft, mindenki megélne, aki becsületesen dolgozik, meg lenne becsülve az ember a munkahelyén, hidd el, senki nem nézne rád furán, mert akkor az emberek lelkivilága is kiegyensúlyozottabb lenne.


Jó babavárást neked:)

2012. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, nekem van egy ötletem!


Ahelyett, hogy "hazudnád" hogy dolgozol akármit, miért nem adakozol mondjuk a szegényeknek, esetleg mész el ételt osztani vagy egyéb önkéntes munkára, akár csak heti pár órát is? Biztos beleférne az idődbe a wellness mellett is. És akkor talán az emberek is inkább elismeréssel néznének rád, nem úgy, hogy micsoda buta eltartott liba vagy.

2012. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
ma 22:48 Ez nem rossz ötlet! Vannak állatmenhelyek, gyermekotthonok, ahol biztos örülnének, hogy van egy önkéntes segítő.:)
2012. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim válasza:
Nos, én nem akarok senki ellen lenni de ha mondhatok egy valamit, azért értek egyet az előttem szólóakkal mert aki ilyen körülmények között élő nagyképű pitsa az marhára lefogja sz@rni hogy ki néz rá furán, és nem a gyakorikerdesekre fog írogatni. :)
2013. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!