Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nznek furan azért mert...

Miért nznek furan azért mert nem dolgozom? Vagy mit hazudjak mit dolgozom? A férjem tart el nem értem mi ebben a rossz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 12:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 A kérdező kommentje:
Lehet vele szoptatni. Sokan nagyobbittatnak.jol nezek ki amugy de a sok sporttol lefogyott a cicim is és nagyobbra vágytam. Egyébként nekem sem fenékig tejfel mert nehezen jön össze a baba. Másfél éve semmi..pedig mindent megteszek
2012. ápr. 20. 14:02
 42/68 anonim ***** válasza:
78%
Orvosnál voltatok? kivizsgáltak titeket? mert 1,5 év az sok.
2012. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
36%
71% A válaszom többi részét is elolvastad vagy itt leragadtál? Én teljesen nyugodt vagyok és csöppent sem bánom,hogy nem értem meg a naplopókat.
2012. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem forduljatok orvoshoz. Sem a sok sport, sem a masszázs nem tesz jót a beágyazódásnak. Az altatásról meg ne is beszéljünk....
2012. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
50%
szerintem te egy unatkozo pitsa vagy, aki bosszantja itt a nepet.
2012. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
56%
Ne mondd már, hogy egy plasztikai műtét után, az ott fekvő, szintén valami beavatkozást kérő betegek néztek furán? Ezt nem hiszem el. Nekem rengeteg ismerősöm csináltatta meg és vagy eltartottak vagy jól keresnek és nem akadnak ilyenen fent. Hitelre maximum 20 évesek csináltatnának szerintem, aki dolgoznak, de azok se néznek furán.Szerintem te szeretnéd, hogy féltékenyek legyenek rád.
2012. ápr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim válasza:
57%
Jaaaj de sok itt az irigy, rosszindulatú! Kérdező! Nem tudom miért néznek rád furcsán, talán mert ez ma nem megszokott. Én mindenesetre örülök, hogy vannak olyan emberek, akik ennyire jól élnek. Ügyes vagy, hogy tanulsz, és beosztod a pénzt. Otthon mindent megcsinálsz, vezeted a háztartást, én csak gratulálni tudok neked. A sok negatív emberrel meg nem kell foglalkozni, csak pozitívan! :)Aki pedig jött itt azzal, hogy akinek ciciműtétre van szüksége, az komplexusos... hát, ne doktoráljon pszichológiából. Kérdező! Szívből kívánom, hogy legyél boldog, és gratula a diplomákhoz! Szép napot mindnekinek:)
2012. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
62%
Azért mondom, hogy szerintem itt a nép izgatása megy, mert jössz a wellness-szel, aztán csak úgy mellékesen elhinted, hogy plasztikai műtéted volt... mintha akarnád, hogy beléd kössünk.
2012. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
38%
Megkérdezhetem, hogy mivel foglalkozik a férjed?
2012. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
55%
Milyen szakon végezted a diplomáid, megkérdezhetem?
2012. ápr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!