Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nznek furan azért mert...

Miért nznek furan azért mert nem dolgozom? Vagy mit hazudjak mit dolgozom? A férjem tart el nem értem mi ebben a rossz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 12:32
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
54%
Számomra a helyesírás, a diplomái száma, és a vélt életkora miatt gyanús az egész.. Provokáció véleményem szerint is.
2012. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
25%
??
2012. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
50%
Rengeteg már a válasz, nem olvastam végig, de: miből lesz nyugdíjad? Mi lesz, ha egyszer csk otthagy? Az értéked sem lesz sok a szemében, ha nem mutatsz fel semmit. Nem most, de idővel ez is jelentkezni fog. Elértéktelenedsz, nem csak az ő, hanem az egész környezeted szemében. És a személyiségedet úgy tartod fenn, építed, hogy abban alapvető az, amit a környezeted sugároz feléd: Milyen is vagy. Tönkremész idővel ebben.
2012. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
82%
Schmitt Pál után, már nem csodálkozom, hogy embereknek diplomája van olyan helyesÍrással, amivel én az érettségin megbuktam volna.
2012. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
55%

Minek neked a harmadik diplomád ha az első kettővel se mész semmire mert nem hasznosítod a tudásod sehol?

Mellesleg milyen diplomák azok valami büfészakok?

Nem tudsz vele elhelyezkedni vagy csak sziplán élvezed, hogy nem csinálsz semmit és eltartanak?

Továbbá nem értem ha már van két diplomád nem tanítottak meg helyesen írni?

Nekem ez a kérdés nagyon gyanús. Akinek diplomája van legalább írni tanuljon meg. Nekem csak érettségim van most csinálok egy szakmát levelezőn de a helyesírásommal még nem voltak problémák.

2012. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:

hmm, szerintem az emberek 80%-át támogatnák a szüleik ha azok úgy döntenek érettségi után, hogy inkább továbbtanulnak és nem dolgozni akarnak. Csak ugye sokan lusták tanulni és úgy vannak vele, hogy túl nehéz az agyukat használni, ellesznek ők valami jó kis egyszerű (persze kimerítő) munkával.


Azután 2-3 éven belül rájönnek, hogy nagyjából minden érettségivel szerezhető munka k urva sza r, a nők gyorsan szülnek egy-két gyereket, hogy otthonmaradhassanak aztán ilyen helyeken meg írják, hogy nadehát a háztartást is kell vezetni meg a gyerekek!!...


Egyszer voltam diákmunkás egy szar gyárban, mondta nekünk az egyik ott dolgozó nő, hogy 'na látjátok, ezért tanuljatok, hogy ne kelljen majd nektek is egész életetekben itt szívni...' Szerintem sokan akkor meg is fogadtuk a tanácsát :P

2012. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
Gyerekek ez kamu kérdés... harmaddiplomás nő ennél azért jobban fogalmaz meg helyesír, arról nem is beszélve hogy a plasztikáját csak úgy bedobta véletlenül... vicces, hogy amikor még csak annyit írt hogy volt egy kis beavatkozása, nekem egyből az ugrott be, hogy tuti mellplasztika, mert ez egy ilyen nő... illetve ilyen nőt kreált a kérdés mögé egy unatkozó emberke, hogy szítsa a népet :D
2012. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
16:43: Az olyan elképzelhetetlen, hogy valaki azért tanul, mert érdekli?
2012. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
29%

Mondd csak kiscsillag, anyukád már ágyba dugott, vagy már megcsináltad az iskolai házi feladatodat?

Olyan buta vagy, hogy saját magadat árultad el. Idézlek.


„A gyerekem se szivesen biznám másra és 20 éves sem vagyok.„


Egy másik hozzászólásodban meg azt írod, hogy 3. diplomádat csinálod. Nos, ha te 18-19 évesen 3. diplomádat csinálod, akkor Stephen Hawking, Carl Sagan, de még Albert Einstein is csak fogyatékos kispályások hozzád képest. Ha már ennyire hülyére akartál venni mindenkit, akkor inkább előtte belelapozhattál volna a helyesírási kézikönyvbe, de így hiteltelen vagy.

Találj valami jobb szórakozást, kezdd először a helyesírás gyakorlásával. Üdv.

2012. ápr. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 A kérdező kommentje:

Tálán ha végigolvasnád hogy egy válaszolónak válaszoltam aki szerint 20 éves vagyok és bébycsőszöm meg bejárónöm lesz.

Mindegy ebből a kérdésből leszürtem csak irigykedtek. Azt is már leirtam 2x hogy fizetve van utánam a nyugdijjárulk és a tb is!

Tanulni meg azért tanulok mert érdekel.ezen felül jó érzés a doktori cím a nevem előtt még ha sose fogom használni akkor is. Azt is írtam hogy mennyit teszek félre tehát nem kell attól félnem mi lesz ha egyedül maradok.Továbbá a házassagba is plussz lakással és megtakaritással jöttem.

Egyértelmü hogy az irigység miatt néznek furán ezt leszürtem a ti kedves reakcióitokból is.

2012. ápr. 21. 08:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!