Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal sokat vitázunk a...

Párommal sokat vitázunk a nyári munkám miatt. Miért rossz ha idén nem dolgozom?

Figyelt kérdés

Nyárra azt terveztem, hogy nem dolgozom. (Tavaly meg előtte is dolgoztam). A közeli állatmenhelyen vagyok önkéntes hétvégenként, 3 hét múlva meg már minden nap ott leszek. Itt ugye egy ft-t sem kapok, de most nem is érdekel. Fontosnak tartom, hogy segítsem a menhelyet a jelenlétemmel, esetleg egy kis anyagi hozzájárulással.

Párom ki van akadva, mi az hogy én önkénteskedni akarok. Miért ne tehetném meg 2 hónapig, hogy ingyen dolgozom? A szüleimmel lakom, ők büszkék rám hogy ilyen segítőkész vagyok. Párom szerint meg csak lusta vagyok dolgozni.


2010. máj. 27. 17:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
az lusta dolgozni, aki úgy csinálja, hogy csak vállveregetést kap érte?? ha boldoggá tesz, akkor csináld!
2010. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igen, boldoggá tesz. Kevesen vannak akik ingyen jönnek oda segíteni, és mindig jól jön egy állatbolond ember, mint én, aki segít. :)
2010. máj. 27. 17:12
 3/26 anonim ***** válasza:
76%

ha nem létfontosság a pénz, akkor nincs gond.


ebben az esetben a párod egy pénzmániás f.sz.


és érezd magad megdicsérve, hogy menhelyen dolgozol!

2010. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon szép amit csinálsz!:) Legszívesebben én is ezt tenném és ingyen!

A barátod meg szimplán hülye, bocsi :S ezt miért nem lehet neki megérteni?güriztél ezeltőti nyarakon, most jár egy kis pihi számodra is

2010. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

jó tudni, hogy vannak még ilyen emberek.;)

és a szüleid helyében én is büszke lennék rád.

és a párod tudja amúgy hogy ilyen állatbarát vagy? mert akkor megértené hogy mit érzel, és nem kellene emiatt veszekednetek..

2010. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Szerinte 20 évesen igen is dolgoznom kellene. (Szept.től megint suli lesz).
2010. máj. 27. 17:16
 7/26 A kérdező kommentje:

Azt mondta vesz nekem 1 kutyát vagy macskát, csak olyan helyen dolgozzak ahol fizetnek is érte.

Csak úgy hajlandó összeköltözni, ha van jövedelmem.

2010. máj. 27. 17:17
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

hát összeköltözni valóban majd akkor amikor már dolgozol érdemes.


de ettől még tapló. hány éves ha megkérdezhetem? És véletlenül nem spórolós vagy ilyesmi?

2010. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
100%
Ha neked nem létfontosságú, hogy legyen jövedelmed, mert a szüleid úgyis támogatnak, akkor a párod miért szól bele? ha pedig nem bírja felfogni/megérteni, hogy ez neked fontos és sokat jelent, hogy segíthetsz az állatokon, akkor szerintem inkább gondolkodj el rajt, hogy a párod feltétel nélkül veled szeretne e lenni. Mert nem úgy néz ki. Az állatok legalább hálásak a segítségért! :) Teljesen egyetértek az ingyen munkáddal! :)
2010. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szép dolog amit csinálsz! A pároddal nem kell foglalkozni. Persze összeköltözni csak úgy éri meg ha te is keresel,de amíg nem merült föl ez addig mért ne dolgozhatnál ingyen?
2010. máj. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!