Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért válhattam ennyire...

Miért válhattam ennyire feministává?

Figyelt kérdés
Miért látom úgy 40 éves koromra, hogy minden pasi egy rakás tehetetlenség és nem lehet rájuk számítani?

2012. márc. 27. 11:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem feminizmus .... ez realizmus :D
2012. márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
79%

Én túlvagyok már mindenfélén pasifronton, és én azt tanultam meg: ha tényleg kell vmi és nincs időd kivárni, könyörögni, akkor csináld meg. Egy klasszikus: háromszor kimosom a zoknit annyi idő alatt, míg Ő egyszer elsétál vele a szennyesig. Mellesleg magad hergeled vele csak...

Amúgy meg egy dologra vezethető vissza minden: máshogy kattog az agyuk, ennyi. (Mi meg alélva tapogatjuk a virágokat és szaglásszuk a cipőket a boltban. Vagy fordítva... )

2012. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Feministaként mondom, hogy ez nem az. Ez egy vélemény.
2012. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Miért nem értem, hogy a legjobb tudás és tapasztalat szerint adott válaszok, melyek nem sértőek, miért kerülnek lepontozásra?
2012. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit, sok hasznos válasz érkezett, amiből le tudom vonni a tanulságokat, köszönöm mindenkinek! Csak még azt nem tudom, hogy kerekedjek felül a nézeteimen... :(
2012. márc. 27. 13:18
 16/29 anonim ***** válasza:

Keress egy megfelelőt. Van olyan is.

Akik meg a másik oldalt képviselik, üzenem: minden pasi hülye :)

Persze nem így van, én szurkolok, hogy megtaláld a foltodat!

2012. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Kedves "uccsó". Kösz már a kondoleáló soraidat. Persze tudom, hogy tudod hogy nem így gondoltad:D. De azért csak kitartok már a többi igaz érzésű "kényszerszingli" hímtársam mellet (már ha van még rajtam kívül ilyen). üdv: hetes (válaszoló)
2012. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Feminista az, aki hisz a férfiak és nők egyenjogúságában, nem az, aki lenézi a férfiakat... Ne általánosíts a rossz tapasztalataid alapján. És ha kijelented, hogy minden férfi selejt, akkor továbbra is ilyeneket fogsz összeszedni. Gondolkodj pozitívan.
2012. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Kedves Pasi, tény és való, hogy megborultak az értékrendek kissé, én is le vagyok döbbenve néha, mi is motiválja a mai nőket. Az igazság az, hogy ugyanolyan nehéz normális nőt találni, mint pasit. De ez a kényszerszingliség is gáz, mert egy idő után olyan remek kis csigaházat épít az ember maga köré, hogy ihaj.

Én a hatalmas élettapasztalatommal annyit tudok mondani: nem szabad azt képzelni, hogy van tökéletes. Nem várható el senkitől, hogy túlteljesítsen magán.

Sőt, én gyakran azt se értem, én minek kellek egyáltalán valakinek, amikor épp ultragázosnak érzem magam...

Szóval csak előre nyitott szemmel!

2012. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Én még "csak" 25 vagyok,de már így gondolkodok mint te,kedves Kérdező. Egyébként ez nem feminizmus,hanem egyszerű tény.Én egy korábbi válaszoló megjegyzése szerint "kényszerszingli" vagyok,és mégsem kényszernek élem meg.Inkább áldásnak:)

Igazi pedig nem létezik,csak kompromisszumok.

2012. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!