Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért válhattam ennyire...

Miért válhattam ennyire feministává?

Figyelt kérdés
Miért látom úgy 40 éves koromra, hogy minden pasi egy rakás tehetetlenség és nem lehet rájuk számítani?

2012. márc. 27. 11:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Rossz tapasztalatok, nem látod az érem másik oldalát. (Hogy miért nem, azt neked kell tudni.)
2012. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Talán a nevelési kérdés is közrejátszik.
2012. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
56%
Azért kedves kérdező, mert általában így is van. tisztelet a kivételnek. Csak egy hasonló temperamentumú férfire tudnál felnézni, ami elég ritka.
2012. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%

Mindig vannak normális férfiak, NEM szabad általánosítani, ha róluk van szó.

Az, hogy párkapcsolatban milyenné válnak sok esetben mi, nők tehetünk róla. Elvárjuk tőlük, hogy FÉRFIak legyenek, mégis papucsot nevelünk belőlük. Ez egy ördögi kör...

2012. márc. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
33%

Hát mert a pasik csapatban hatékonyak!


Hat pasi téged is elintézne úgy, hogy 2 hétig járni sem bírnál.



Amúgy nyilván te egyedül szereled meg a tetődet, vagy ásol ki egy pincét, vagy rakod össze a kocsidat a garázsba.



Miért hiszik azt a nők, hogy mert tudnak főzni meg vásárolni akkor mindent tudnak?

2012. márc. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy te feminista, csak csalódott és elkeseredett. Húztál egy falat magad köré, és így véded magad ... a pasiktól.

A feminizmus az nagyon mást jelent.

2012. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
Na, én pasi szemmel pont ugyanezt kérdezem? Hol vannak azok a nők, akiknek nem a pénz, az autó, a saját lakás a macho feeling az elsődleges szempont, hanem megelégszenek azzal, ha valakinek helyén van a szíve, komoly, de ugyanakkor tud gyermek is lenni, dolgos, családcentrikus. Merthogy manapság a nők körében ez már egyre kevésbé kelendő "árucikk".
2012. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

11:33


Hidd el sok ilyen is nõ van, csak talán nem lehet észrevenni õket, amiben a média is közrejátszik.

2012. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Lehet rossz tapasztalatok miatt.
2012. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
35%
Azért kedves utolsó mert minden ilyen nő foglalt már. Én is ilyen vagyok, a párom velem lakik nagyszüleimnél, ugyanannyit keres mint én mivel ugyanott dolgozunk, nincs se kocsink se "semmink" csak egy szobánk egy családi házban, nem járunk el sehová csak évente egyszer Balatonra, nincsenek nagy vágyaink csak egymás mellett lenni és majd családot egyszer. Mint mondtam, az ilyen nők mind foglaltak, vagy nem járnak el, és a legtöbb fiatalon már tartós párkapcsolatban él ezért nem látod őket, persze így nehéz is, én is 17 éves korom óta vagyok ugyanazzal a (most már)férfival .
2012. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!