Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom a legszentebb dolgaimb...

A párom a legszentebb dolgaimban is miért azt látja, hogy "ellenség" vagyok? Példa lentebb

Figyelt kérdés

1. megbeszéltük, hogy melo után, amikor hazaérek, felhív, hogy mikor jöjjön hozzám. Gondoltam, akkor nem fog nyűgösen, fáradtam meglátni engem, elkészülök és de jó lesz. erre váratlanul akkor jött mikor épp hazaértem és attól, hogy fáradt fejjel, mocskosan meglátott nyűgös lettem, hogy szerettem volna még kb 1 órát egyedül lenni. (nem az a baj igazán, hogy fáradtan látott meg-mivel látott már elégszer úgy, hanem hogy én úgy készültem, ahogy megbeszéltük, bennem volt, hogy van időm kihozni valami jó formát, hogy tetszem NEKI és mindezt lelőtte)nos 2 napig nem hívott fel ezek után úgy megsértődött!

2.hirtelen nagy összegre tett szert. (jelzem esküvő előtt állunk, amit nagyon sokallunk ezért van halogatva) erre kitalálja, hogy kocsira akarja költeni. én mondtam, hogy rosszul esett, hogy RÁNK nem gondol, csak magára, minden szerelmes emberben ez lenne az első. Erre kihozza azt belőle, hogy én számító, anyagias vagyok, és azért is vesz kocsit. Holott erre a címre pont én azért nem szolgáltam rá, soha az életemben egy árva garast nem kértem tőle!!!


meg sorolhatnám.


tehát 1. pl ha RÁ gondolok, 2-es, ha RÁNK abból azt hozza ki, hogy egy utolsó nő vagyok, egy ez nagyon de rossz kapcsolat, mert veszekszünk, meg sorolhatnám, ahogy túlpörgeti a témát.


Vélemény?


2012. márc. 26. 18:46
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
ja, csak most látom h vége.... sajnálom.
2012. márc. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
22%

Nem olvastam végig a válaszokat, de az biztos, hogy jelenleg a kapcsolatotok nagyon nem tart ott, hogy esküvőre gondolhass.

Ha te berágsz azon, hogy váratlanul jön a párod és nem tudsz egyedül lenni, akkor ne menj férjhez, ne költözz össze senkivel. A házasság ugyanis 24 óra, minden nap. Ugye nem akarod majd megkérni, hogy túlórázzon azért, hogy egyedül lehess és megfürödhess?

Ha szeretsz valakit, azt 24 órában szereted, akkor is, ha váratlanul jön.


Házasság előtt meg nincs vagyonközösség, miért kéne "rátok" költenie a pénzét? Én se költeném. Főleg egy olyan nőre nem, aki nem örül, ha meglát, hanem nyűgös lesz. És főleg esküvőre nem egy ilyen nővel.


Ha neked ezek a "legszentebb" dolgok... az durva... De az is, hogy ellenségnek állítod be MAGADAT. Mert ő csak megbántódott, jelzem, jogosan. Te meg egyből mártírt csinálsz magadból, ahelyett, hogy átgondolnád, bocsánatot kérnél, és máskor előbb gondolkodnál, utána balhéznál.

2012. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:

"ki mondta, hogy nem élünk együtt??"


válasz:


"megbeszéltük, hogy melo után, amikor hazaérek, felhív, hogy mikor jöjjön hozzám"


itt a válasz, hogy mit írtál el.

2012. márc. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:

"Ha te berágsz azon, hogy váratlanul jön a párod"

itt nem én vagyok, aki berágott, hanem a párom!!!

még most is azon van kiakadva, hogy mertem neki olyat mondani, hogy "még nincs erőm hozzád"

fáradt voltam és gyenge és összeakartam szedni magam.

Ő meg ezen elkezd üvöltözni, otthagy két napra és nem tudom hány hónapja volt, de még tegnap is erről üvöltözött!


és együtt élünk

de van lakásom külön.

2012. márc. 27. 17:44
 55/57 A kérdező kommentje:

miért kéne "rátok" költenie a pénzét?"


mert EGYÜTT tervezzük a KÖZÖS jövőnket

2012. márc. 27. 17:46
 56/57 A kérdező kommentje:

és még tartjuk a kontaktot

úgy látszik rajtam áll vagy bukik minden

2012. márc. 27. 17:48
 57/57 anonim ***** válasza:
Én szakítanék vele.
2012. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!