Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom a legszentebb dolgaimb...

A párom a legszentebb dolgaimban is miért azt látja, hogy "ellenség" vagyok? Példa lentebb

Figyelt kérdés

1. megbeszéltük, hogy melo után, amikor hazaérek, felhív, hogy mikor jöjjön hozzám. Gondoltam, akkor nem fog nyűgösen, fáradtam meglátni engem, elkészülök és de jó lesz. erre váratlanul akkor jött mikor épp hazaértem és attól, hogy fáradt fejjel, mocskosan meglátott nyűgös lettem, hogy szerettem volna még kb 1 órát egyedül lenni. (nem az a baj igazán, hogy fáradtan látott meg-mivel látott már elégszer úgy, hanem hogy én úgy készültem, ahogy megbeszéltük, bennem volt, hogy van időm kihozni valami jó formát, hogy tetszem NEKI és mindezt lelőtte)nos 2 napig nem hívott fel ezek után úgy megsértődött!

2.hirtelen nagy összegre tett szert. (jelzem esküvő előtt állunk, amit nagyon sokallunk ezért van halogatva) erre kitalálja, hogy kocsira akarja költeni. én mondtam, hogy rosszul esett, hogy RÁNK nem gondol, csak magára, minden szerelmes emberben ez lenne az első. Erre kihozza azt belőle, hogy én számító, anyagias vagyok, és azért is vesz kocsit. Holott erre a címre pont én azért nem szolgáltam rá, soha az életemben egy árva garast nem kértem tőle!!!


meg sorolhatnám.


tehát 1. pl ha RÁ gondolok, 2-es, ha RÁNK abból azt hozza ki, hogy egy utolsó nő vagyok, egy ez nagyon de rossz kapcsolat, mert veszekszünk, meg sorolhatnám, ahogy túlpörgeti a témát.


Vélemény?


2012. márc. 26. 18:46
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
sok gondolkodni való nincs, mert annyira szórja rám a vádjait, teljes rosszhiszeműséggel, hogy lassan tényleg vége lesz.
2012. márc. 26. 19:44
 32/57 anonim ***** válasza:
51%

Én nagyon megértelek mindkettőben...

Munka után kell egy "átállási idő", míg le tudod tenni a munka nyűgét, és, miként a róka mondja a Kis hercegben, "ünneplőbe öltöztetni a szívedet" a találkozásra Vele...


Nem tanultátok még meg egymás igényeit, egymás nyelvét. Keresd meg a Párbeszélgetés c. dupla könyvet a könyvesboltban, munkafüzet ez, megdolgoztat mindkettőtöket, segít kommunikálni, megismerni magatokat, egymást...


Egy kapcsolat nem rászakad az emberre, és máris tökéletes. Tanulni kell minden kapcsolatot...

2012. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:

és záporoznak

folyamatosan védekezem

ő már rém ronda szavakat használ, le sem merném írni :(

2012. márc. 26. 19:45
 34/57 A kérdező kommentje:

mindig meg akartam felelni az igényeinek, de soha nincs vége, mindenbe beleköt

lásd a fenti példákat

hidd el, akármit teszek, mondok ilyeneket hoz ki belőle


nem értem miért.

2012. márc. 26. 19:46
 35/57 anonim ***** válasza:
hagyd ott... a te hibád ha maradsz és szenvedsz..minek türsz, ne légy rongy.és ha tényleg vége lesz készülj fel az igérgetésre meg a nyáladzásra részéröl.csak ne dölj be...
2012. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért hurrogjátok le a kérdezőt, hogy mert a saját lakásában kért 1 órát, h egyedül legyen, lefürödjön, átöltözzön, egyen valamit, pihenjen kicsit. Ez teljesen jogos és normális kérés. Én is szeretek picit egyedül lenni munka után (amikor éppen van), hogy fürödjek, egyek és ledőljek egy picit halk zene mellet bármi. Ha ezen besértődik akkor nincs miről beszélni. A mai világba egy kocsi is azért nagy luxus, nem ám 2... Ne házasodjatok. Ha mégis akkor fogtok 2 tanút összeházasodtok és majd 1x, ha lesz pénz tartotok egy összejövetelt és kész. Én nem házasodnék vele össze. Ez a véleményem. Üdv.
2012. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
Na tessék nem is ez az egyetlen probléma. Biztos hozzá akarsz menni?
2012. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:

én csak azt szeretném, ha szeretne.

hogy ne a hibákat keresse bennem.

2012. márc. 26. 19:59
 39/57 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked van igazad. Ennél a fiúnál - többek között - értékzavarok is vannak. Esküvő előtt - főleg pedig annak rovására - az ember nem vesz kocsit akkor sem, ha rászakad egy nagyobb összeg. Csak akkor tesz ilyent, ha marad rá pénz. A másik: alapvető igényed, hogy ha akarsz, egyedül légy egy kicsit, feltöltődj és úgy várd őt. Erre én is harapnék. Úgy érzem, nem lesztek boldog pár akkor sem, ha összeházasodtok. Külön malomban őröltök és a lisztből is külön sütitek a kenyeret, de külön is fogyasszátok el.
2012. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:

hát ennyi volt.

már 10 évvel ezelőtti dolgokkal kezdett támadni.


nem tudok már mit reagálni rá.

tényleg nem.


folyamatosan megbánt és vádaskodik.


Szóval befejeztük.

remélem nem halok bele, de annyira fáj.

2012. márc. 26. 20:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!