Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom a legszentebb dolgaimb...

A párom a legszentebb dolgaimban is miért azt látja, hogy "ellenség" vagyok? Példa lentebb

Figyelt kérdés

1. megbeszéltük, hogy melo után, amikor hazaérek, felhív, hogy mikor jöjjön hozzám. Gondoltam, akkor nem fog nyűgösen, fáradtam meglátni engem, elkészülök és de jó lesz. erre váratlanul akkor jött mikor épp hazaértem és attól, hogy fáradt fejjel, mocskosan meglátott nyűgös lettem, hogy szerettem volna még kb 1 órát egyedül lenni. (nem az a baj igazán, hogy fáradtan látott meg-mivel látott már elégszer úgy, hanem hogy én úgy készültem, ahogy megbeszéltük, bennem volt, hogy van időm kihozni valami jó formát, hogy tetszem NEKI és mindezt lelőtte)nos 2 napig nem hívott fel ezek után úgy megsértődött!

2.hirtelen nagy összegre tett szert. (jelzem esküvő előtt állunk, amit nagyon sokallunk ezért van halogatva) erre kitalálja, hogy kocsira akarja költeni. én mondtam, hogy rosszul esett, hogy RÁNK nem gondol, csak magára, minden szerelmes emberben ez lenne az első. Erre kihozza azt belőle, hogy én számító, anyagias vagyok, és azért is vesz kocsit. Holott erre a címre pont én azért nem szolgáltam rá, soha az életemben egy árva garast nem kértem tőle!!!


meg sorolhatnám.


tehát 1. pl ha RÁ gondolok, 2-es, ha RÁNK abból azt hozza ki, hogy egy utolsó nő vagyok, egy ez nagyon de rossz kapcsolat, mert veszekszünk, meg sorolhatnám, ahogy túlpörgeti a témát.


Vélemény?


2012. márc. 26. 18:46
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:

"Jóvan, nem jött össze, gondolom sokat morogtál miatta"


én is így voltam vele, hogy jól van nem jött össze, erre 2 napig nem hívott


és együtt élünk nála, de van lakásom és ott is szoktam lenni

2012. márc. 26. 19:27
 22/57 A kérdező kommentje:

az az "általa" keresett pénz meg az, hogy azért vállalta el a munkát, vállalva ezzel a különlétet hogy esküvőnk legyen belőle!!!

és amikor meg van, hirtelen kocsi kell....

2012. márc. 26. 19:29
 23/57 anonim ***** válasza:
Ha normálisan mondtad, akkor mégúgy hagynod kéne. Milyen pasi az, ki eltűnik ezért 2 napra?
2012. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi nem olvastam végig a kommenteket,mert az első hozzászólásodból ez nekem mindent elárult:

"hogy tényleg lesz e itt esküvő egyáltalán, vagy szakítunk. "

Ha ez a kérdés, akkor szakítsatok, az esküvő nem fog összetartani benneteket,sőt aztán majd még a válásért is fizethettek!!!!!!!!!

2012. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
29%
pf.. szegény párod, azért rossz lehet neki eléggé. De amúgy hogy mer kocsit venni? Jézusom... hát milyen ez a mai világ... el kéne inkább verni esküvőre.. mert egy kocsi nem lenne hasznosabb a későbbiekbe a CSALÁDNAK.. NEKTEK. De nem baj költsétek esküvőre, x év múlva meg lehet siránkozni hogy hát a gyereknek 40 fokos láza van szerezzen valaki egy kocsit, hogy el tudjuk vinni ügyeletre.
2012. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, ha együtt éltek, akkor mit akkor mi az, hogy 1 óra múlva menjen? Addig mit csináljon szerencsétlen, kóboroljon az utcán? EGy normális, komoly kapcsolatban ilyen nincs. Ne erőltesd azt az esküvőt...
2012. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:

ő amiken besértődik, azt váltig elhiszi, hogy ha valaki 1 órát egyedül akar lenni, az azt jelenti, hogy rossz a kapcsolat. ezért szól a szakításról!


és ha valaki azt mondja, hogy drágám az esküvőre, meg családalapításra gyűjtsünk ezért úgy gondolom elvállalom ezt a munkát, hogy alig látjuk egymást, akkor ha a végén kocsit akar venni, nem mondja senki, hogy nem törné senki szívét össze!


és nem az utcán kóborolna, ahogy addig sem kóborol, míg dolgozom!

2012. márc. 26. 19:36
 28/57 A kérdező kommentje:

és van kocsi!

ezen felül akar venni!!

2012. márc. 26. 19:37
 29/57 anonim ***** válasza:
64%

szerintem teljes mértékben neked van igazad, és akik itt kötekednek veled, azok nem teljesen értik hogy mi is igazából a probléma.

fogalmam sincs hogy miért ilyen a párod, sajnos erre épeszű ötletem nincsen, de ha érdekel egy kívülálló véleménye: szerintem az esküvő nem a legjobb ötlet, ne haragudj hogy ezt írom.

2012. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
100%

Értem, mit akarsz, egy ki ráhangolódást, inni egy teát, bármit, leülni és nézni ki a fejedből munka után. Miért nem lehet ezt megérteni? Ki a franc szereti, ha hazaesik és már le is rohanják, hogy "na, most foglalkozzál azonnal velem"?


A kocsit megértem, hogy megveszi, az tök jó dolog, fontosabb, mint az esküvő, viszont az indoklást, meg amit még hozzá mondott, azt sértőnek tartom rád nézve.


Biztos van még benne más is, ami nem tetszik, én elgondolkoznék rajta, hogy tényleg őt akarom és a mindennapi veszekedést?

2012. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!