Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom a legszentebb dolgaimb...

A párom a legszentebb dolgaimban is miért azt látja, hogy "ellenség" vagyok? Példa lentebb

Figyelt kérdés

1. megbeszéltük, hogy melo után, amikor hazaérek, felhív, hogy mikor jöjjön hozzám. Gondoltam, akkor nem fog nyűgösen, fáradtam meglátni engem, elkészülök és de jó lesz. erre váratlanul akkor jött mikor épp hazaértem és attól, hogy fáradt fejjel, mocskosan meglátott nyűgös lettem, hogy szerettem volna még kb 1 órát egyedül lenni. (nem az a baj igazán, hogy fáradtan látott meg-mivel látott már elégszer úgy, hanem hogy én úgy készültem, ahogy megbeszéltük, bennem volt, hogy van időm kihozni valami jó formát, hogy tetszem NEKI és mindezt lelőtte)nos 2 napig nem hívott fel ezek után úgy megsértődött!

2.hirtelen nagy összegre tett szert. (jelzem esküvő előtt állunk, amit nagyon sokallunk ezért van halogatva) erre kitalálja, hogy kocsira akarja költeni. én mondtam, hogy rosszul esett, hogy RÁNK nem gondol, csak magára, minden szerelmes emberben ez lenne az első. Erre kihozza azt belőle, hogy én számító, anyagias vagyok, és azért is vesz kocsit. Holott erre a címre pont én azért nem szolgáltam rá, soha az életemben egy árva garast nem kértem tőle!!!


meg sorolhatnám.


tehát 1. pl ha RÁ gondolok, 2-es, ha RÁNK abból azt hozza ki, hogy egy utolsó nő vagyok, egy ez nagyon de rossz kapcsolat, mert veszekszünk, meg sorolhatnám, ahogy túlpörgeti a témát.


Vélemény?


2012. márc. 26. 18:46
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
100%

" megbeszéltük, hogy melo után, amikor hazaérek, felhív, hogy mikor jöjjön hozzám."

Vagyis együtt sem éltetek egy percet sem, de már nem működik a kapcsolat...

Szerintem gondolkozz el egy kicsit, és verd ki a fejedből az esküvőt...majd ha huzamosabb ideig együtt életek (minimum 1-2 év) HARMÓNIÁBAN akkor kezdj esküvőről gondolkozni. Addig csak önámítás egy egyel több munka a válóperes ügyvédeknek...

23N

2012. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne házasodjatok össze, ha ilyen dolgokat is képtelenek vagytok megbeszélni.
2012. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
*szól az esküvő
2012. márc. 26. 19:18
 14/57 A kérdező kommentje:

ki mondta, hogy nem élünk együtt??


én nem értem, hogy miért nem érti senki a helyzetet?

mit írtam el?

2012. márc. 26. 19:19
 15/57 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jött le, hogy nem éltek együtt...akkor kóboroljon az utcán, míg Te egyedüllétedet töltöd ahelyett, hogy hazamenne? Nem értem, de a lényeget még mindig ugyan úgy gondolom: nem áll készen a kapcsolatotok komolyabb dolgokra,mint pl.házasság.
2012. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
Mit kéne érteni? A pasidnak fontosabb a kocsi, mint az esküvő. A pasik nem értik, hogy a nőknek kell egy kis idő, hogy összekapják magukat, erre letorkolod, mikor beállít normálisan. Hisztis vagy, ő pedig önző, mert még a véleményedet se kérte ki a kocsiról. Szerintem ne házasodjatok, mert ennek tényleg pár év múlva válás lesz a vége.
2012. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:

azt mondtad HOZZÁD mikor jöjjön. egy szoval nem emlitetted hogy együtt éltek. se kort, de együtt élés éveit nem irtad le.

ha csak mostanában veszekedtek akkor béküljetek ki, d eha évek ota ez megy akkor ugyanazt mondom: felesleges a házasság.

2012. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
100%

Te túl liheged, ő meg hisztizik amiért nemtud irányítani.

Ha anyagiasnak gondol, oké, legyen igaza nem is kell akkor esküvő.

Te egyedül akartál kicsit maradni? Jóvan, nem jött össze, gondolom sokat morogtál miatta ami neki úgy jött le, hogy pont valami fontosat akartál a háta mögött. Hát most volt akkor két napod hogy kipihend magad. Mivel elég fárasztónak tűnik ez a kapcsolat hát csak pihengess.

2012. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:

"letorkolod, mikor beállít normálisan."


nem torkoltam le.


annyit mondtam, szerettem volna még egy órát.

ezt így egyszerűen, sőt kérve, mint egy pincsi.


a lényeg, hogy bármit teszek miatta, érte, rá gondolva, szeretve, mindenből megutál.

2012. márc. 26. 19:25
 20/57 anonim ***** válasza:
10%

De egy hárpia lehetsz...


Hadd költse már az ÁLTALA megkeresett pénz kocsira, az a ti javatokat szolgálja, sokkal megfontoltabb abba fektetni, mint egy éjszaka alatt elbulizni az árát. Ha annyira szereted, szerény esküvő is megteszi.

2012. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!