Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te megsértődtél volna ezen?

Te megsértődtél volna ezen?

Figyelt kérdés

Egy ideje nincs munkám. Párom anyja kitalálta, hogy nekem el kell mennem egy öregotthonba, ahol betegeket ápolnak, és meg kell kérdeznem, hogy oda felvesznek e. (ismerem az egyik alkalmazottat)

Szerinte ez tipikusan nekem való munka. Hozzáteszem, utálom a betegápolást. Persze, nem a családtagjaimról van szó, de hogy én idegen embereket pelenkázzak, meg mosdassak, attól még a hideg is kiráz. A végzettségemnek pedig köze sincs ehhez a munkakörhöz.


A kedves mama legutóbbi alkalommal "nekem szaladt" és elmondott mindenféle lusta ribancnak, és kötelezett rá, hogy ott előtte hívjam fel az ismerősömet, aki ebben az öregotthonban dolgozik. Párom közben bőszen helyeselt. Engem a sírás kerülgetett, de felhívtam. Ismerősöm mondta, hogy beszél az intézményvezetővel, hogy lenne a számomra hely. Ezután eljöttünk párom anyjától.

A kocsiban kitörtem, és párom fejéhez vágtam, hogy ha felvesznek ide, akkor kinyírom őket. (mármint őt és az anyját) A méreg beszélt belőlem, elvesztettem a fejem.

Ezután ő nem szólt hozzám, hazahozott, és azóta nem is hívott, nem is beszéltünk, az sms-re nem reagál, nem tudom elérni. Ez egy hete történt.


4 hónapja vagyok munkanélküli, folyamatosan keresek munkát. Tehát nem arról van szó, hogy itthon lopom a napot. De nem ilyen munkát szeretnék! És mellesleg nem is élek együtt a párommal, tehát nem kell eltartania.

Szerintem ő megsértődött a "kinyírlak benneteket" kirohanásom miatt. Na de ennyire, hogy nem képes még csak jelentkezni sem? Ez most tényleg olyan nagy bűn, amit elkövettem? Már többször is bocsánatot kértem sms-ben, de semmi.

Azóta felhívott az ismerősöm is, és mondta, hogy nincs hely az öregotthonban. Ezt is megírtam neki.


Jogosan sértődött meg ennyire? Komolyan mondom, nem értem, hogy a mai férfiakat miért tudják ennyire befolyásolni az anyjuk! :(


Köszönöm a válaszokat!

25/n

Párom 29/f


2012. márc. 9. 13:29
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Miért is sírnál? Megszabadultál egy anyuci pici fiától meg egy gyökér anyóstól :))) Jobban nem is járhattál volna :)) Gratulálok! És minden jót, tuti hamar találsz egy sokkal normálisabb embert!
2012. márc. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Naná, hogy követem az eseményeket :)

Gratulálok, mi válaszolók büszkék vagyunk Rád! Picit aggódtam ugyan, hogy lesz-e erőd megtenni, mert a leírásból érezni, hogy azért nem közömbös neked a pasi.

Hogy miért nem sírsz? Talán azért, mert egyfajta megkönnyebbülést érzel, vége van egy állandó feszültséggel teli időszaknak, ez mindenképpen megnyugtató. Igen, tényleg lehet, hogy előfordul, hogy elmorzsolsz majd egy könnycseppet azért, mert így alakult, de akkor is maradj erős és következetes.

Itt a tavasz, virágba borulnak a növények, csodaszép lesz minden, és hidd el, van olyan pasi aki remegő lábbal várja, hogy végre rápillants!


Sok sikert kívánok az élet minden területén, és köszönöm, hogy megosztottad velünk érzéseidet!

Szép napot!

2012. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jókívánságot! És is minden jót kívánok Nektek! :)
2012. márc. 12. 21:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!