Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért van ezen felháborodva?

Most miért van ezen felháborodva?

Figyelt kérdés
Sokszor volt hogy a párom nem vette fel a telefont vagy ha hívtam akkor mindig mondta hogy minek hívogatom annyit,egyik nap felhívott nem vettem fel neki,meg küldött nekem sms-t arra sem válaszoltam neki.Még ő van felháborodva.Tudom ezek ilyen kis apró dolgok de minden esetre érdekes.Miért van ezen ennyire felháborodva?
2012. márc. 1. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Már ne haragudj meg, hogy visszakérdezek, de mi ezt honnan tudnánk? Miért nem kérdezed meg tőle?
2012. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle.Szerintem ő sem tudja rá a magyarázatot és én sem,tudom ez ilyen apróság,de akkor sem értem.
2012. márc. 1. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem olyan kis apró dolgok, alakítani akarja az erőviszonyokat. Persze úgy, hogy nála legyen a karmesteri pálca. Magyarázd el neki, hogy te erre nem vagy alkalmas.
2012. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
előttem szólóval értek egyet,neki mindent lehet neked semmit se.
2012. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tetro ***** válasza:
100%
annyira feleslegesek ezek a kis játékok. és annyit sem érnek, hogy ilyen kis sérelmeket gyűjtsön be az ember. ezt az energiát fordíthatnátok másra is...
2012. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
így kezdődik,aztán te engedély nélkül levegőt se vehetsz ő meg bármit megtehet veled...
2012. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a kapcsolat jó szerinted?
2012. márc. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom hogy igen jó volt,mostanában megromlott a dolog.Miért kérdezed?
2012. márc. 2. 09:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak azért,mert a nem veszem fel neked,nem veszed fel neki dedós játszmák egyike,ami sehova nem vezet.És ha ő azt mondja minek hívogatod annyit, de ha te egyszer nem vagy elérhető fönn akad,elgondolkodnék a kapcsolaton,ő neki nem kell alkalmazkodni,meg is csalhat te viszont legyél ugrásra kész ha nincs más,én ezt érzem,hogy te ebben a kapcsolatban nem egyenrangú társ vagy hanem alárendelt.
2012. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!