Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak a pasik ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a pasik ennyire felháborodva ezen?

Figyelt kérdés

A kérdések 60%-ánál sikerül mindig kilyukadni oda, hogy a nőket csak a pénz érdekli. Ez nem így van, DE gondoljatok bele: egy nő a biztonságot keresi. Ez nem azt jelenti, hogy BMW meg ki tudja mi. De ha egy lány nem származik jó családból, akkor érthető, ha pedig maga is gazdag, akkor miért adná lejjebb? Itt nem arra kell gondolni, hogy csak annak van esélye egy csajnál akinek kocsija, háza van, de min. legyenek tervei, ami tök természetes. Én még csak 19 vagyok, de igenis fontos az IS egy fiúban, hogy pl ugyanennyi idősen tudja mit akar, legyen tehetsége valamihez, amit tanul és tervei vannak vele. ÉS ez kölcsönös, mert nekem is megvannak a terveim, és törekszem arra, hogy sikeres legyek, és ne legyek másokra utalva, a páromra sem. De ilyenformán szerintem természetes, hogy elvárom ezt a partnertől is.


Szóval még egyszer: nem kell túlozni itt a BMW-vel, de nem ezzel kell takarózni.


A másik meg a külső... Úgy csináltok, mintha ti pasik kevésbé lennétek válogatósak. Hazudik,aki azt mondja nem számít, de nem CSAK ez számít.


De nyilván könnyebb túlozni és végletekbe esni, mert akkor megnyugszik a lelke néhány embernek, hogy azért nem talál csajt, mert....


19/L


2011. dec. 26. 11:57
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
92%
Okés! elfogadjuk, nyugodj meg, most már tudjuk, hogy te más vagy.
2011. dec. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
De itt nem erről van szó. És nem is feltétlenül védeni akarom a lányokat, én is tudom, hogy van egy bizonyos nő-típus, akiknél jogos a rinyálás, és nem is a pasikat akarom hibáztatni mindenért. De elég elolvasni a válaszokat...
2011. dec. 26. 12:01
 3/43 anonim ***** válasza:
41%
Kedves kérdező, te ugyanazt csinálod, mint ezek a fiúk, itt sírsz...
2011. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
41%

A mai fiúk körülbelül egy 10 éves gyerekével egy szinten állnak, és nem tudják mit jelent férfinak lenni, ennyi az egész. Lehet itt nagy szavakkal dobálózni, de mit érnek a szavak, ha nem állsz ki magadért, nem áldozol a barátnődért fel dolgokat, és nem mutatod meg az embereknek, hogy a szavad ér valamit. Például milyen szánalmas már, hogy sok esetben a fiú, mint valami páva megy az utcán, de amint eldugul egy csap, vagy meg kell szerelni valamit nyafogni kezd?


19/f

2011. dec. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
88%
Jóval idősebb vagyok nálad, és engem is irritál sokszor ez a sok sírás az ide író hímneműektől, hogy a nők azok bezzeg milyenek. Meg amiket tegnap olvastam, ha egy nőnek a külső is számít, akkor már mindenféle ribancnak elhordják. Ugyan már, mintha a pasik akárkivel összejönnének, mi? :) Csak ha valaki nincs megelégedve magával, és nem jön neki össze a csajozás, olyankor jönnek az ilyen gáz dumák. Könnyebb másokat hibáztatni a saját sikertelenségünkért, mint magunkba nézni. Úgyhogy nem hiszem, hogy neked személy szerint magyarázkodnod kéne, a normálisabbja tudja úgyis, hogy amit ide a picsogók leírnak, az a nők nagy részére nem igaz.
2011. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 dag ***** válasza:
0%
Csak az gond az egésszel hogy a csajoknak nagyon nagy elvárásaik vannak, és nem kell ez a púder duma amit írtál hogy a "biztonság" ez nagy kamu!!
2011. dec. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
77%

Én úgy gondolom, hogy az embernek legyenek elvárásai, de maradjon ember mellette és ha nem felel meg neki valaki, akkor közölje ezt kulturált módon!


Itt inkább az a bosszantóbb, ha egy 20 év körüli Férfi, aki érettebb a koránál minden tekintetben, nem rúghat labdába, mert "túl komoly" vagy "unalmas", mindezt azért, mert egy reális világban él.

Itt jön a Nök részéröl a duma, pláne a Te korosztályod környékén, hogy bizony idösebb pasi kell, mert Ö már érett... semmi köze a személyiségnek a dologhoz.


A BMW is csak egy parasztvakítás és tipikusan primitív emberek eszköze, primitív, ostoba Nöket felszedni vele. Tehát zsák a foltját.

Mennyibe kerül egy puccos bmw használtan? 3-4 millió?

Miröl beszélünk?

2011. dec. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
83%
A biztonságot keresik... Csakhogy mostmár 2012 lesz lassan és ha női egyenjogúságot akartok akkor legyen ebbe is az. Ne a pasi tartsa már el 100%-ban a nőt aki nem ért semmihez a facebookon kívül, nem akar dolgozni és még pénze sincs.
2011. dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel semmi problémám nincs. A bajom inkább azzal van, hogy az összes lány az ellenkezőjét állítja. Mindegyik magyaráz, hogy nekem nem számít a pénz, meg nekem nem számít a külső, csak általában az ellenkezőjét látom. Kicsit álszent dolognak tartom ezt. Mondjuk nekem itt beüt a savanyú a szőlő dolog is, mert én ronda vagyok, és csóró. De ha te ezt ilyen nyíltan leírod, az szimpatikus.
2011. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Nem sírok, drága, csak felmerült bennem. De ha esetleg érveket írnál, hidd el, jobb lenne. Én leírtam az enyémeket, te csak kötekedni próbálsz. :D


Köszönöm a válaszokat.


Utolsó, tartsd kamunak, de magyarázd már el, miért lenne vonzó egy pasi, akinek nincs semmije, nem csak, hogy pénze, de esze sincs ahhoz, hogy szerezzen, vagy terve, esetleg tehetsége? Ezzel a "csajoknak csak a pénz számít" dumával azok a pasik takaróznak akik irigyek arra, hogy más pasi többre képes az életben. :)

2011. dec. 26. 12:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!