Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak a pasik ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a pasik ennyire felháborodva ezen?

Figyelt kérdés

A kérdések 60%-ánál sikerül mindig kilyukadni oda, hogy a nőket csak a pénz érdekli. Ez nem így van, DE gondoljatok bele: egy nő a biztonságot keresi. Ez nem azt jelenti, hogy BMW meg ki tudja mi. De ha egy lány nem származik jó családból, akkor érthető, ha pedig maga is gazdag, akkor miért adná lejjebb? Itt nem arra kell gondolni, hogy csak annak van esélye egy csajnál akinek kocsija, háza van, de min. legyenek tervei, ami tök természetes. Én még csak 19 vagyok, de igenis fontos az IS egy fiúban, hogy pl ugyanennyi idősen tudja mit akar, legyen tehetsége valamihez, amit tanul és tervei vannak vele. ÉS ez kölcsönös, mert nekem is megvannak a terveim, és törekszem arra, hogy sikeres legyek, és ne legyek másokra utalva, a páromra sem. De ilyenformán szerintem természetes, hogy elvárom ezt a partnertől is.


Szóval még egyszer: nem kell túlozni itt a BMW-vel, de nem ezzel kell takarózni.


A másik meg a külső... Úgy csináltok, mintha ti pasik kevésbé lennétek válogatósak. Hazudik,aki azt mondja nem számít, de nem CSAK ez számít.


De nyilván könnyebb túlozni és végletekbe esni, mert akkor megnyugszik a lelke néhány embernek, hogy azért nem talál csajt, mert....


19/L


2011. dec. 26. 11:57
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy jöttek fiúktól pozitív kommentek is, és ezzel nem leszólom, aki nem ért egyet velem, elfogadom azt is. De valahol visszaigazolás, hogy nem olyan nagy baromság, amit felvetettem a kérdésemben.
2011. dec. 26. 12:47
 32/43 anonim ***** válasza:

12:47


Pont abba a hibába estél bele, amit itt most próbálunk megértetni veletek, és kijavítani...

2011. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 valaki a tömegből ***** válasza:
Mindég jókat nevetek ezeken a kérdéseken :D. Köszönöm kérdező. Első sorban azon hogy ezek az illetők mennyire akarják azt ami nem szükséges. Soha nem értettem minek kell valakinek enyire egy barátnő. Mármint ők nem egy kiválasztott személyt akarnak mert úgy érthető lenne, hanem akárkit. Akárkihez nem lehet ragaszkodni szerintem. :D Azt hiszik ha barátnőjük lessz az életük a beteljesedik, holott ez egyáltalán nem igaz.
2011. dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

ma 12:47 "sikerül mindig kilyukadni oda, hogy a nőket csak a pénz érdekli. Ez nem így van, DE gondoljatok bele: egy nő a biztonságot keresi. "

tehat akkor most kell a biztonsag(a penz)vagy nem??? "

Nem, a biztonság nem csak a pénz. Ahogy írtam, ha egy pasira lehet számítani, biztonságot nyújt.


Arra pedig megkérlek, hogy ne vedd személyesre a dolgokat jó? Nem írtam semmi olyat,ami miatt te megítélhetnéd a személyemet. 19 éves egyetemista vagyok, államilag támogatott képzésen, nehezen, de boldogulok egy idegen városban egyedül. A jelenlegi kiszemeltem szintén 19, nem származik gazdag családból, szakácsnak tanul. Tisztelem, mert 19 évesen érettebben gondolkozik, mint te vagy a másik 100 idióta. Nincs garancia arra, hogy ő gazdag lesz, de van célja, és emiatt BIZTONSÁGBAN érzem magam mellette, mert tudom, hogy bármi történne, akkor is megtenne mindent, hogy talpra álljon.

Van egy másik pasi, idősebb, már dolgozik, VAN KOCSIJA, amit be is vetett annak érdekében, hogy elmenjek vele dugni, de nem érdekel, mert ezen kívül egy unalmas idióta, aki dolgozik ugyan, de 2 értelmes mondat nehezére esik.


ÉS ezt nem azért írtam le, hogy magamat fényezzem, de ha már le*urvázol, te idióta, legalább gondolkozz már kicsit, és fogd fel amit eddig írtam.

2011. dec. 26. 12:55
 35/43 anonim ***** válasza:

"ma 12:36 Ez egy ilyen oldal, tedd túl magad rajta. Egyébként a vita, mint olyan, nem negatív, ha nem tetszik a téma, nem muszáj olvasnod, természetesen. :) És nem csak itt az oldalon tapasztalom ezt, hanem a való életben is. :)"


Túltettem magam rajta:P És bár lehet, hogy támadásnak vetted a válaszaimat... remélem azért azt is leszűrted belőlük, hogy egyetértek veled. Tulajdonképpen csak arra szerettem volna kilyukadni, hogy ne etesd a trollokat:) Mert, mint láthatod hamar itt teremtek és elkezdték hangoztatni a hülyeségüket... 22F

2011. dec. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
ma 13:09 nem vettem támadásnak, és értelek. :) Neked is köszönöm a választ!
2011. dec. 26. 13:11
 37/43 anonim ***** válasza:
58%
Minden nő és minden férfi válogat egyaránt!Igazat adok a kérdezőnek! A mai férfiak csak arra mennek, hogy legyen egy jó nőjük. Nem tudják mi az igazi szerelem, nem csak az a lényeg h legyen valakid, hanem hogy legyen melletted akkor is ha boldog vagy, vagy ha szomorú vagy! Igen mi nők olyan férfire vágyunk aki segítő kész, és ha én azt kérem tőle, hogy szerelje meg a csapot akkor megteszi mert szeret, és nem avval a szöveggel jön h már megint nyavajogsz!!! csak ez mindig feledésbe merül. Olyan nőbe keressétek a boldogságot aki nem csak tetszik, hanem szívből szerettek! saját véleményem erről az egészről!
2011. dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Nem csak a nők mennek a pénzre, én is csak olyan csajokkal vagyok együtt akiknek van hozományuk rendesen :)
2011. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%

nem vagy qrva,ugye,de azert a szakacs baratod mellett szoba alltal a masik pasival is.

:)))

egeted magad csibe,nem veszed eszre?

2011. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
ma 13:57 Cica, nem a pasim, csupán alakul. Másrészt, szóba állok az ismerőseimmel, igen, de mivel nem mentem el a pasival, nem értem mi a gond. :D Pedig megtehettem volna, mivel, mint említettem, nem vagyok foglalt, így nem is csaltam volna meg senkit. De mivel nekem a másik srác kell, így nem mentem el azzal a pasival, akivel próbálnak összehozni, és akivel anyagilag is jobban járnék, és tulajdonképp mindenhogyan, ha csak ésszel kéne felfognom. Szóval ha érdekből lennék valakivel, már rég együtt lennék azzal. Elég ostoba vagy, ha még most sem fogod fel, amit pofázok. Ezért nem is akartam személyes példát írni, szánalmas, magányos, megkeseredett idióta vagy, aki nem elég, hogy nőt nem talál, semmi olyan nincs az életében ami boldoggá teszi. Talán pár percig jobban érzed magad attól, ha lek*rvázol engem, vagy más lányokat, de te attól egy senki maradsz. Én elfogadtam az összes negatív véleményt, de te egy idióta retardált vagy. :) Szép napot.
2011. dec. 26. 14:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!