Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak a pasik ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a pasik ennyire felháborodva ezen?

Figyelt kérdés

A kérdések 60%-ánál sikerül mindig kilyukadni oda, hogy a nőket csak a pénz érdekli. Ez nem így van, DE gondoljatok bele: egy nő a biztonságot keresi. Ez nem azt jelenti, hogy BMW meg ki tudja mi. De ha egy lány nem származik jó családból, akkor érthető, ha pedig maga is gazdag, akkor miért adná lejjebb? Itt nem arra kell gondolni, hogy csak annak van esélye egy csajnál akinek kocsija, háza van, de min. legyenek tervei, ami tök természetes. Én még csak 19 vagyok, de igenis fontos az IS egy fiúban, hogy pl ugyanennyi idősen tudja mit akar, legyen tehetsége valamihez, amit tanul és tervei vannak vele. ÉS ez kölcsönös, mert nekem is megvannak a terveim, és törekszem arra, hogy sikeres legyek, és ne legyek másokra utalva, a páromra sem. De ilyenformán szerintem természetes, hogy elvárom ezt a partnertől is.


Szóval még egyszer: nem kell túlozni itt a BMW-vel, de nem ezzel kell takarózni.


A másik meg a külső... Úgy csináltok, mintha ti pasik kevésbé lennétek válogatósak. Hazudik,aki azt mondja nem számít, de nem CSAK ez számít.


De nyilván könnyebb túlozni és végletekbe esni, mert akkor megnyugszik a lelke néhány embernek, hogy azért nem talál csajt, mert....


19/L


2011. dec. 26. 11:57
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
ma 12:11- nek szólt az előbbi.
2011. dec. 26. 12:19
 12/43 anonim ***** válasza:

"Itt inkább az a bosszantóbb, ha egy 20 év körüli Férfi, aki érettebb a koránál minden tekintetben, nem rúghat labdába, mert "túl komoly" vagy "unalmas", mindezt azért, mert egy reális világban él.

Itt jön a Nök részéröl a duma, pláne a Te korosztályod környékén, hogy bizony idösebb pasi kell, mert Ö már érett... semmi köze a személyiségnek a dologhoz. "


Azért megnézném, hogy hol próbálkozol. Menj el egy olyan városba, ahol van egyetem, nem hiszem hogy mérnöki,orvosi karra ilyen lányok járnak....


19/f

2011. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
Egyébként mindíg látni olyat is h mégcsóróbb és mégbénább pasiknak meg van nője. Ez azért van mert több a férfi mint a nő. Ha mégnézed az utolsó szutyok nőt is dugja valaki.
2011. dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
12.17 vagyok. Tudod az a bajom, hogy azok, akiknek 20-on évesen sok pénzük van, azok általában nem maguktól szerezték. Tehát nem ők dolgoztak meg ezekért a dolgokért. Hiába tehetséges, céltudatos, meg okos valaki, 20-23 évesen ennek még nincs foganatja.
2011. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
12.24 vagyok. Ezt arra írtam, hogy más pasik többre képesek. Mert szerintem akinek apu pénzéből van kocsija. az nem képes többre.
2011. dec. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 dag ***** válasza:

Én próbálok kötekedni na neee már???? Meg még a csajokat próbálod itt beállítani ártatlannak. ezt úgy bírom.. De milliószor találkoztam olyannal hogy egy csaj mellett az utcán egy kicsit csúnyább gyerek elment, már közzé tette a véleményét hogy:

"hááá hogy néééézel mááá ki?"

"fúúúúj de csúnya vagy"


nagyon sokszor láttam ilyet!! Ez se patkányság a nők részéről igaz?

2011. dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

ma 12:15 Természetesen, ahogy írtam nálam játszanak a korombeli fiúk, de az olyan nem, aki a "fiatalságára" hivatkozva csak veri a nyálát egy szórakozóhelyen. Legyenek tervei, emellett persze éljen is.


ma 12:16 akkor olvasd újra, amit írtam. " nekem is megvannak a terveim, és törekszem arra, hogy sikeres legyek, és ne legyek másokra utalva, a páromra sem. De ilyenformán szerintem természetes, hogy elvárom ezt a partnertől is. "


ma 12:17 valamilyen szinten számít, nyilván, ahogy azt fentebb leírtam. :) és a ma 12:24-es kommenteddel egyetértek. Természetesen amiket írtam nem vonatkoznak a gazdag családba született ficsúrokra. :)

2011. dec. 26. 12:26
 18/43 A kérdező kommentje:
ma 12:26 ah... én meg azt bírom, hogy el sem olvasod amit ír a másik, csak visítasz... Nem írom le 6X, olvasd vissza, aztán utána picsogj. Mindenre,amit leírtál most, már megadtam a választ a kérdésben, vagy korábbi hozzászólásomnál.
2011. dec. 26. 12:28
 19/43 anonim ***** válasza:

"Nem sírok, drága, csak felmerült bennem. De ha esetleg érveket írnál, hidd el, jobb lenne. Én leírtam az enyémeket, te csak kötekedni próbálsz. :D"


Dehogynem sírsz... Engem nem érdekelnek az ilyen típusú kérdések, hogy a "nőket csak a pénz érdekli" Egy normális gondolkodású fiú és lány nem is foglalkozik ezekkel. Erre te is kiírsz egy ilyen kérdést:) Minek? Nem kötekedni próbálok, de te sem vagy különb tőlük. Ők is vitaindítás/siránkozás céljából tesznek fel ilyen kérdéseket és te is... Magyarul értelme nem sok van. 22F

2011. dec. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
ma 12:29 Rendben, gondold így, én elfogadom. De nyilván nincs így. :D
2011. dec. 26. 12:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!