Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak a pasik ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a pasik ennyire felháborodva ezen?

Figyelt kérdés

A kérdések 60%-ánál sikerül mindig kilyukadni oda, hogy a nőket csak a pénz érdekli. Ez nem így van, DE gondoljatok bele: egy nő a biztonságot keresi. Ez nem azt jelenti, hogy BMW meg ki tudja mi. De ha egy lány nem származik jó családból, akkor érthető, ha pedig maga is gazdag, akkor miért adná lejjebb? Itt nem arra kell gondolni, hogy csak annak van esélye egy csajnál akinek kocsija, háza van, de min. legyenek tervei, ami tök természetes. Én még csak 19 vagyok, de igenis fontos az IS egy fiúban, hogy pl ugyanennyi idősen tudja mit akar, legyen tehetsége valamihez, amit tanul és tervei vannak vele. ÉS ez kölcsönös, mert nekem is megvannak a terveim, és törekszem arra, hogy sikeres legyek, és ne legyek másokra utalva, a páromra sem. De ilyenformán szerintem természetes, hogy elvárom ezt a partnertől is.


Szóval még egyszer: nem kell túlozni itt a BMW-vel, de nem ezzel kell takarózni.


A másik meg a külső... Úgy csináltok, mintha ti pasik kevésbé lennétek válogatósak. Hazudik,aki azt mondja nem számít, de nem CSAK ez számít.


De nyilván könnyebb túlozni és végletekbe esni, mert akkor megnyugszik a lelke néhány embernek, hogy azért nem talál csajt, mert....


19/L


2011. dec. 26. 11:57
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező!


" ma 12:36 természetesen nem kevesebb,de mikor valakiben a szándék sincs meg, az ne várja, hogy felnézzenek rá. Alapvetően mindegy is, miben tehetséges, lehet ez egy sport,ami jövedelmező vagy nem is kifizetődő, lehet ez egy olyan szakma, amivel nem lehet agyonkeresni magad, és lehet ez remek üzleti érzék is. Csak legyen valami, ami miatt értékes az illető. "


Ez a lényeg. Van aki értékes és van,aki nem. Sajnos a többség nem az.

Szegény családból származom, autónk sincs. Sőt a számítógépet is én vettem magamnak a keresetemből. Ha a bútorokat nem számolom az összes cuccom egy utazóban elfér, meg a laptoptáskámban. Ruhák,tisztálkodási szerek stb.

Van egy jó tanuló, művész, szép barátnőm aki szeret és ő kezdett ki velem. A haverjaim utálnak mert mindig a lányok - nem akármilyenek - szedtek fel engem, pedig szemüveges vagyok és nagy füleim vannak. Tudjátok mit mondott az összes? "Nem a külsődet szerettem meg, de van benned vmi."

Talán nem rinyálok és lenyelem a pofonokat. Aztán visszaadom. Ésszel vagy erővel. Hiszti helyett.

21/F

2011. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Na végre egy normálisan gondolkodó kolléga:) 22F
2011. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
19:45 erről van szó! te tettél valamit azért, hogy legyen valamid, érted? Ettől már értékes vagy, és tisztelhető,mert te érted el.
2011. dec. 26. 20:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!