Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak a pasik ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a pasik ennyire felháborodva ezen?

Figyelt kérdés

A kérdések 60%-ánál sikerül mindig kilyukadni oda, hogy a nőket csak a pénz érdekli. Ez nem így van, DE gondoljatok bele: egy nő a biztonságot keresi. Ez nem azt jelenti, hogy BMW meg ki tudja mi. De ha egy lány nem származik jó családból, akkor érthető, ha pedig maga is gazdag, akkor miért adná lejjebb? Itt nem arra kell gondolni, hogy csak annak van esélye egy csajnál akinek kocsija, háza van, de min. legyenek tervei, ami tök természetes. Én még csak 19 vagyok, de igenis fontos az IS egy fiúban, hogy pl ugyanennyi idősen tudja mit akar, legyen tehetsége valamihez, amit tanul és tervei vannak vele. ÉS ez kölcsönös, mert nekem is megvannak a terveim, és törekszem arra, hogy sikeres legyek, és ne legyek másokra utalva, a páromra sem. De ilyenformán szerintem természetes, hogy elvárom ezt a partnertől is.


Szóval még egyszer: nem kell túlozni itt a BMW-vel, de nem ezzel kell takarózni.


A másik meg a külső... Úgy csináltok, mintha ti pasik kevésbé lennétek válogatósak. Hazudik,aki azt mondja nem számít, de nem CSAK ez számít.


De nyilván könnyebb túlozni és végletekbe esni, mert akkor megnyugszik a lelke néhány embernek, hogy azért nem talál csajt, mert....


19/L


2011. dec. 26. 11:57
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
úgy csinálsz mintha valami üvegbúrában élnél! ha a való világban élnél tudnád miről beszélnek egyesek...
2011. dec. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 dag ***** válasza:
0%

12:28

Nem vísítok kislány! Csak nem bírom mikor a női nem enyire túl játsza magát!

2011. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
82%
12.17 és 12.24 vagyok. Örülök, hogy valamiben egyetértünk. Érdekes téma amúgy ez, jókat lehet erről vitatkozni, már ha a partner alkalmas rá:P . Ja, így utólag is kellemes ünnepeket. Még annyi, hogy rengeteg csajtól hallom, hogy erre meghívott, meg hogy kocsival hazavitt. Itt is mondjuk savanyú a szőlő, de az a bajom, hogy én nem azért nem hívom meg a csajokat, mert spúr vagyok, hanem mert nincs miből meghívni. Utóbbira, pedig azt írom, hogy az, hogy valaki kocsival hazavisz valakit, az akkora szívesség, mintha felállnék, és körbesétálnám ezt a szobát. Mert én nagyobb szívességnek tartom azt, hogy hajnali kettőkor a város túl felére hazakísérek valakit. Csak nagyon sok nő nem látja ezt, és a szívességnél legtöbbször azt nézik, hogy a szívesség mekkora kényelmet nyújt. Bocs hogy ennyit rinyálok, csak most csalódott vagyok megint. Ja és 22/f
2011. dec. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
60%

"ma 12:29 Rendben, gondold így, én elfogadom. De nyilván nincs így. :D"


Miért nincs így? A fiúk nagy része tudja, hogy a lányok többsége nem a pénzre hajt. Ezt csak pár elkeseredett terjeszti itt a GYK-n. Természetesen vannak kivételek. Gondolom ezzel te is tisztában vagy. Akkor kinek tetted fel ezt a kérdést? Annak a pár srácnak, hogy jöhessenek ide is vitatkozni? Vagy mi volt a célod?:D 22F

2011. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
63%

az első, hogy miért kéne egy csajnak gazdagabb pasi?mármint szándékosan úgy keresnek a csajok, hogy ki az, akinek van pénze?lehet rosszul gondolom, de a szerelmet kéne keresni mindenkinek, nem a munka nélküli élet lehetőségét, ahol szex+háztartásvezetés az összes dolga egy nőnek.a külsőről anyit, hogy mi nem azt csináljuk, amit a csajok többsége, hogy a lehető legjobban kinéző palit keresik.nekünk általában elég ha el éri a minimumot, és normálisan viselkedik,kedves stb.

sajnos nem túlozni szoktunk, hanem a csajok nagyon szélsőségesek tudnak lenni.

+ha te akármilyen szegény vagy, akkor is kellhetsz egy pasinak.fordítva már nem így áll a helyzet.

és ha nincs"tehetsége" valamihez, hanem csak normálisan dolgozik valami xy gyárban 3 műszakban minimálbérért, akkor már nem is kell?pedíg az emberek fele ezt teszi.

szerintem az anyagiasságnak semmi keresni valója nincs a párkapcsolatokban.+rengetegen lenézik vagy leszólják a 8 általánossal rendelkező segédmunkásokat vagy gyártósori munkásokat, pedíg azért nem érnek kevesebbet, mert "csak" általános iskoláról vannak papírjai.sőt, segédmunkásként ki lehet menni jó néhány országba, és 4-500 ezreket keresni,és akkor se ér se kevesebbet, se többet az ember, aki ezt teszi, csak a fizetése lesz más.

ha bele gondol valaki, aki már járt külföldön, a szegény országokon kívül(bár ott se enyire jellemző) itthon a leg anyagiasabb a nép.

2011. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
87%

Nem, ez nem sírás, hanem valamiféle helyreigazítás a sok tévképzetes szerencsétlennek. Mint már rengetegszer leírtam, annyira buták ezek, hogy nem tudják megkülönböztetni az "is"-t a "csak"-tól. Ami hát nem vall túl nagy értelmi képességre... mondjuk manapság az emberek jó nagy százaléka nem képes ilyen alapvető logikai műveletekre :\


Találkoztam itt olyannal, aki azt mondta, hogy ha egy csaj nem hajlandó eltartani a semmihez nem értő, ingyenélő pasiját, akkor nem is létezik szerelem... meg itt a 12:16-os, aki rögtön elvégletesíti a dolgot a naplopó nő felé, amikor marhára nem erről van szó. Aki ilyen hülye, az ne csodálkozzon, hogy nem kell senkinek.


Leírom a konklúziókat, hátha lesz akár egyetlen ember, akinek eljut az agyáig...: A legtöbben az "anyagi helyzet is számít"-ot úgy értik, hogy egy MINIMÁLIS szinten, avagy legyen mit enni, és legyen fedél a feje fölött, ha netán összeházasodnak. NEM luxusvilla, NEM BMW, NEM milliomosság. Külső dettó, neki tetsszen, oszt annyi. NEM szupermodell férfi kell nekik. És természetesen ők sem az említett facebookozó naplopó példányok, hanem tanulnak, és dolgoznak, ahogy manapság a nők többsége.


Aki ezek után sem fogja fel, azt nagyon tudom sajnálni.


20/F

2011. dec. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
még hozzá tenném, hogy nem minden csaj szemét,pénzéhes qrva.és csalja az urát.de elég sokan vannak.
2011. dec. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
82%
na, valaki a két irományom közé írt.de anyiban igaza van, hogy "legyen mit enni"-anyi azért kell minden csajnak.
2011. dec. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

ma 12:35 na, örülök, hogy van még korombeli pasi, aki normálisan gondolkozik. egyetértek veled, természetesen. Hozhatnék személyes példát is, akkor talán a többiek is jobban megértenék, mit is akarok ezzel mondani, de inkább támadnak, az könnyebb. :) Neked is kellemes ünnepeket! ÉS köszönöm a válaszaidat!:)


ma 12:36 Ez egy ilyen oldal, tedd túl magad rajta. Egyébként a vita, mint olyan, nem negatív, ha nem tetszik a téma, nem muszáj olvasnod, természetesen. :) És nem csak itt az oldalon tapasztalom ezt, hanem a való életben is. :)


ma 12:36 természetesen nem kevesebb,de mikor valakiben a szándék sincs meg, az ne várja, hogy felnézzenek rá. Alapvetően mindegy is, miben tehetséges, lehet ez egy sport,ami jövedelmező vagy nem is kifizetődő, lehet ez egy olyan szakma, amivel nem lehet agyonkeresni magad, és lehet ez remek üzleti érzék is. Csak legyen valami, ami miatt értékes az illető.


ma 12:38 köszönöm, neked is! örülök, hogy azért vannak, akik értik, mire gondolok. :)

2011. dec. 26. 12:46
 30/43 anonim ***** válasza:
0%

kiscsillag,kerdezo...

mar az elso sorodban ellentmondasba keveredsz sajat magaddal...

mit is irtal???

"sikerül mindig kilyukadni oda, hogy a nőket csak a pénz érdekli. Ez nem így van, DE gondoljatok bele: egy nő a biztonságot keresi. "

tehat akkor most kell a biztonsag(a penz)vagy nem???

masik oldalrol nezve,egy pasi nem keresheti a biztonsagot???

egy szegenyebb kornyezetbol szarmazo,ertelmes fiatalember nem jarhat(na)egy gazdag csaladbol szarmazo heNcegnovel,csak mert "keresi a biztonsagot"???

vagy kozelitsuk meg onnan,hogy mi a biztonsag???

idosebb vagyok,van mit a tejbe apritani...nekem az a biztonsag,hogy tavol tartom magamtol az ilyen "te fele" kis barbiekat,hogy biztonsagban tartsam a penzem,amiert megdolgoztam...

ja,hogy ezzel most leqrvaztalak???igen,ez igy van...

minden tinilany az,aki epp csak a "biztonsagot keresi" es ezert beveti a testet...

es miert qrva???

mert ezen kivul semmilye nincs,tanulni lusta es buta,erteke a nulla fele konvergal...

es ez akkor is igaz,ha apu/anyu befizet egy mondvacsinalt bufe-ruhatar szakos foiskolara(kommunikacio,menedzsmentkezeles,bolcsesz es tarsai)...


ugyhogy te ugyanugy a vegletekben gondolkozol,ahogy masok szemere veted...

csak minden nezopont kerdese...

olvass sokat,nezz filmeket,es ha meg tudod mondani,hogy ki mondta azt,hogy "vigyazz a masik derogalasaval,mert ami neked terrorista az masnak szabadsagharcos..."akkor szolj...


csokjaim...

2011. dec. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!