Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm le csórózott!...

A barátnőm le csórózott! Mondanál ilyet a párodnak?

Figyelt kérdés

Tény és való nem állok túl jól és jelenleg tényleg csóró vagyok,nem tagadom.De annyira nem csóró hogy ne tudjak neki venni egy csokor virágot vagy ne tudjam elvinni moziba vagy meghívni egy vacsorára vagy ebédre,ami marad kevés pénzem azt ráköltöm.Olyan is volt hogy nem volt otthon és az ország másik végén volt,én a maradék pénzemet arra költöttem hogy elvonatozzak hozzá és kb 20 ezer f volt a jegy.Igaz utána két napig nem ettem.:D

Ku.rva sz.arul eset hogy ezt mondta..Tudom hogy poénosan mondta,de nekem ez most nem volt poénos.Mindig jól kerestem é mindig volt pénzem,de mostanában sajna így alakultak a dolgaim.


2012. márc. 4. 19:25
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
besz*rás, hogy még ilyen nőnek is van palija, a tök normális barátnőim meg egyedül vannak...
2012. márc. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:

Coralie, ez sajnos ilyen:( Kérdező is látod milyen jó fej hogy nem eszik, de inkább elmegy - és van egy félig idióta barátnője, aki csak szivatja, ahelyett, hogy örülne egy ilyen srácnak. Vagy esetleg segítene neki. Ráadásul fiúként barátnőtől pénzt kérni kb olyan érzés, mintha a fogát húznák az embernek:D Ez a hülye csajszi meg még fordít egyet a késen a srác önérzetében...gratulálok.

Amúgy Coralie, melyik megyében vannak azok a normális barátnőid?:D

2012. márc. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!