Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm le csórózott!...

A barátnőm le csórózott! Mondanál ilyet a párodnak?

Figyelt kérdés

Tény és való nem állok túl jól és jelenleg tényleg csóró vagyok,nem tagadom.De annyira nem csóró hogy ne tudjak neki venni egy csokor virágot vagy ne tudjam elvinni moziba vagy meghívni egy vacsorára vagy ebédre,ami marad kevés pénzem azt ráköltöm.Olyan is volt hogy nem volt otthon és az ország másik végén volt,én a maradék pénzemet arra költöttem hogy elvonatozzak hozzá és kb 20 ezer f volt a jegy.Igaz utána két napig nem ettem.:D

Ku.rva sz.arul eset hogy ezt mondta..Tudom hogy poénosan mondta,de nekem ez most nem volt poénos.Mindig jól kerestem é mindig volt pénzem,de mostanában sajna így alakultak a dolgaim.


2012. márc. 4. 19:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
19%
20 ezer forintos vonatjegy? Mégis hova?
2012. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
pont az ország egyik szegletéből a másik végébe.mind kettő pont a határ mellett van.kb 600 km.város nevet nem mondok ha nem gond.Pontosabban 18 ezer ft.
2012. márc. 4. 19:29
 3/62 anonim ***** válasza:
21%
Mindig a jók szívják meg. Így jár az, aki túl jóságos, ne foglalkozz vele, mondjál neki te is valami olyat, amivel megbántod őt: kölcsönkenyér visszajár!
2012. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondanék ilyet a páromnak, jogos, hogy rosszul esik.

Bár ha másban nincs gond, akkor ne ezen akadj fenn, lehet, hogy csak kicsúszott a száján.

2012. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
41%
mond neki hogy ha nem lenne a mai világban elvárás hogy a nőknek minden 2. héten ki kéne nyalni a seggét virággal meg elvinni ide meg oda akkor nem lenél csóró. 22/L
2012. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
5%
Én mindig a csóróknak adományozok a suliban.13 fiú
2012. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
nem mondanék ilyet, pedig az én párom sincs eleresztve anyagilag. és én is elvárom, h rám se mondjon ilyet, pedig most én sem állok jól. ilyet (és így!) nem mondunk annak, akit igazán, önzetlenül, tiszta szívből szeretünk
2012. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem mondanék ilyet a páromnak, hisz Ő a mindenem.

Páromnál is volt egy rosszabb időszak, megértettem.

Ha egyéb dolgoknál nincs semmi gond akkor próbáld meg elfelejteni, vagy legalább az agyad ne ezen járjon egyfolytában.

2012. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom rosszabb helyzetben van, mint Te, mégsem mondanám rá soha, hogy csóró.

Nem a pénzét szeretem, hanem Őt.

Mondd el a barátnődnek, hogy ez nagyon rosszul esett tőle.

2012. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
51%

Undorító mondat volt!

Szegényke, nagyon sajnállak!

Komolyan!

Egy nő soha de soha nem szabad, hogy ilyet mondjon egy férfira.

Ez a férfiak egyik legérzékenyebb pontja, a másik meg az, ha azt mondják, hogy "lúzer", vagy "bu.zi".

Ez olyan, mint a nőknél az "öreg vagy már" "kövér vagy" stb..

Soha nem mondanék ilyet a páromnak.

Pedig ő nem is költött rám annyit, mint te, hogy minden pénzét rám költené.

Mondjuk nem is várnám el.

Ez gusztustalan volt tőle.

Mondd meg neki, hogy ha nem értékel téged, akkor keressen egy gazdagabbat.

Te meg majd találsz valakit, aki nem pénzéhes!

2012. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!