Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm le csórózott!...

A barátnőm le csórózott! Mondanál ilyet a párodnak?

Figyelt kérdés

Tény és való nem állok túl jól és jelenleg tényleg csóró vagyok,nem tagadom.De annyira nem csóró hogy ne tudjak neki venni egy csokor virágot vagy ne tudjam elvinni moziba vagy meghívni egy vacsorára vagy ebédre,ami marad kevés pénzem azt ráköltöm.Olyan is volt hogy nem volt otthon és az ország másik végén volt,én a maradék pénzemet arra költöttem hogy elvonatozzak hozzá és kb 20 ezer f volt a jegy.Igaz utána két napig nem ettem.:D

Ku.rva sz.arul eset hogy ezt mondta..Tudom hogy poénosan mondta,de nekem ez most nem volt poénos.Mindig jól kerestem é mindig volt pénzem,de mostanában sajna így alakultak a dolgaim.


2012. márc. 4. 19:25
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
Írod, hogy viccesen mondta, aztán többször említed, hogy azért komolyan gondolja.Engem zavarna, ha szeretem a párom segítem és nem gúnyolódok a nyomorán.Azért találták viccesnek, mert nem derült ki, hogy ő már többször komolyan is mondta.
2012. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek vagy még vele?

Ez a csaj élvezi, hogy megbánthat téged, valóban "balek"vagy!

En repiteném amerre lát!

2012. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 A kérdező kommentje:
Volt olyan is hogy,akkor én utaztam el több hétre,mondtam neki hogy megyek nem sokára,és akkor azt mondja hogyan akarsz jönni nincs is pénzed.Itt ezzel akkor is célzott arra hogy mit akarok hiszen nincs is pénzem,de akkor volt pénzem de már csak azért sem mentem.
2012. márc. 4. 20:36
 54/62 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként pedig legyél laza, ha megint előjön vele, nyugodtan mondd neki, hogy igen szarul állsz, most ő is meghívhatna valahova. Ha nem tetszik neki, akkor előbb utóbb úgyis lelép.
2012. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de én lehet valami olyasmit reagálnék rá, hogy majd meglátjuk ő hogy boldogul saját erejéből.

Mert ha jól veszem ki 23 évesen a szülei pénzéből él, hát úgy könnyű nagyszájúnak lenni.


Gondolkozz el, hogy érzed-e hogy szeret?! Egyébként minden rendben? Mióta vagytok együtt?

2012. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
32%

Az egyenjogúság még mindig nem a fizetésről szól, az Istenit neki... Hanem arról, hogy mi is tanulhatunk, dolgozhatunk, szavazhatunk, nem kuss a nevünk!

Az udvariassággal keveritek ti ezt össze, de nagyon!

2012. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
37%
mondtam, mondok és fogok is... mert csóró. ez tény, felesleges futni a szépítő köröket. ettől még imádom, de ez van... mégis mit kéne mondani?? mivel lehetne ezt helyettesíteni, anélkül hogy ködösíteni kéne?? semmivel... 27/nő
2012. márc. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Egyszerűen balek vagy hogy ennyi mindent veszel a barátnődnek, aki valószínűleg nem igazán értékeli. Ő is szálljon be a költségekbe, vagy le is út, fel is út! Ne légy lúzer!
2012. márc. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
Nem,nem mondanék ilyet a barátomnak.Suli után én hamarabb kezdtem dolgozni,mint Ő...Jó pár hónapig én fizettem mindent:mozi,kajálda,stb...Egy centje nem volt.Nehezen fogadta el,de ha menni szerettünk volna valahová,csak így lehetett megoldani.Sosem hoztam ezt fel Neki,sosem vágtam a fejéhez,nem mégh csórónak is nevezzem ,így is volt elég gondja.Azóta volt már fordítva is...Ha szeretek valakit,akkor nem a pénzéért szeretem...
2012. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha csóró vagy, akkor csóró...istenem... Én is csóró nő vagyok, engem is csóróztak már le, van ilyen! Nagy ügy... szerintem a barátnőd kicsit el van kényeztetve (mármint a szüleitől) de rá se ránts. Úgyis kiderül, hogy ő szeret-e így vagy sem.
2012. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!