Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm le csórózott!...

A barátnőm le csórózott! Mondanál ilyet a párodnak?

Figyelt kérdés

Tény és való nem állok túl jól és jelenleg tényleg csóró vagyok,nem tagadom.De annyira nem csóró hogy ne tudjak neki venni egy csokor virágot vagy ne tudjam elvinni moziba vagy meghívni egy vacsorára vagy ebédre,ami marad kevés pénzem azt ráköltöm.Olyan is volt hogy nem volt otthon és az ország másik végén volt,én a maradék pénzemet arra költöttem hogy elvonatozzak hozzá és kb 20 ezer f volt a jegy.Igaz utána két napig nem ettem.:D

Ku.rva sz.arul eset hogy ezt mondta..Tudom hogy poénosan mondta,de nekem ez most nem volt poénos.Mindig jól kerestem é mindig volt pénzem,de mostanában sajna így alakultak a dolgaim.


2012. márc. 4. 19:25
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
Szakadok:D
2012. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:

ma 19:56


Nem omlok össze,de amikor alig van pénzem és így is próbálok neki a kedvébe járni azért nem esik jól na.Nem fogom elbőgni magam,de sz.arul esik ennyi,mert mindent megteszek ennek ellenére hogy jól érezze magát.Mint írtam olyan is volt hogy nem ettem 2 napig mert rá költöttem meg a vonat jegyre:D

2012. márc. 4. 19:58
 23/62 anonim ***** válasza:
100%

'Nekem meg olyanokat szokott mondani 8 év után, hogy


Ostoba kisfa_szú fogyatékos sza_rházi paraszt, és hasonlók ;)'


De szerinted ez normális? Egy Nő épp olyan gusztustalan ha megalázza a férfi társát, mintha egy férfi teszi azt.

Soha, eszembe nem jutna (nem mintha ilyen helyzetre alkalmam lenne) így beszélni azzal akit szeretek.

Talán a legcsúnyább szó az lehetne, amit mondanék neki idegességemben, hogy 'Hülye gyerek'

De akkor azt hiszem, egyből bocsánatot kérnék.

2012. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
44%
Ne csak azt nézd, hogy mit mond, hanem azt is, hogy hogyan mondja. Ha sértésnek szánta, akkor sértődj meg, de ha szeretettel, vagy viccesen, akkor meg ne vedd annyira a lelkedre!
2012. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:

Szoktunk ku-rvaanyázásig is ordibálni, 10 ből 8x ő sír.


Én max akkor, ha orrbaver, mert olyan is szokott lenni :D

2012. márc. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:

ma 19:57



Örülök hogy viccesnek találod..Nekem annyira nem vicces és neked sem lenne az.

2012. márc. 4. 20:00
 27/62 anonim ***** válasza:
Ugyan már!!Indulatból is lehet mondani ezer dolgot de ettől még szerethetik egymást!Lehet viccből mondta ha te ezt képtelen vagy feldolgozni mi lesz veled egy stresszes melóhelyen...
2012. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdező te se vagy százas, nem eszel, mert hozzá utazol. Megéri, főleg, hogy azt mondja, hogy csóri vagy. Legyél már egy kicsit önző.
2012. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
92%

"De szerinted ez normális? Egy Nő épp olyan gusztustalan ha megalázza a férfi társát, mintha egy férfi teszi azt."


Így van!

Én is nőként mondom ezt!


És, aki az egyenjogúságot írta, abban is van igazság.


Ne hagyjátok már férfiak ti sem, hogy kapcarongyként bánjanak veletek!


Az is bunkóság, ha egy férfi alázza, ku.rvázza a tárást, na de kisfa.szúnak meg lúzernek nevezni egy férfit, az miért megbocsájthatóbb?


Csak, mert nő mondta?

2012. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten rosszul állunk, és előfordul, hogy azzal viccelődünk, hogy csórók vagyunk, ő is mondja kedvesen, hogy csóró vagyok, én is mondom neki, de még ebből nem volt baj. Szeretjük egymást, és szerintem ebből is látszik, hogy nem a pénz miatt. Ami tény, az meg tény. Ha nem érzed magad annak, akkor rosszabb a helyzet, mert mi ezzel teljesen tisztába vagyunk mindketten:)
2012. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!