Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm le csórózott!...

A barátnőm le csórózott! Mondanál ilyet a párodnak?

Figyelt kérdés

Tény és való nem állok túl jól és jelenleg tényleg csóró vagyok,nem tagadom.De annyira nem csóró hogy ne tudjak neki venni egy csokor virágot vagy ne tudjam elvinni moziba vagy meghívni egy vacsorára vagy ebédre,ami marad kevés pénzem azt ráköltöm.Olyan is volt hogy nem volt otthon és az ország másik végén volt,én a maradék pénzemet arra költöttem hogy elvonatozzak hozzá és kb 20 ezer f volt a jegy.Igaz utána két napig nem ettem.:D

Ku.rva sz.arul eset hogy ezt mondta..Tudom hogy poénosan mondta,de nekem ez most nem volt poénos.Mindig jól kerestem é mindig volt pénzem,de mostanában sajna így alakultak a dolgaim.


2012. márc. 4. 19:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:

Rossz "vicc " volt a barátnõd szájából!Mondd neki, hogy te görbelábú,viszont te is "viccesen"mondod neki!


Mióta vagytok együtt és hány évesek?

2012. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:

Csajként mondom hogy ez nagyon gáz... Mondd hogy neki meg karfiolos a segge :) najó... lehet hogy csak kicsúszott a száján.


Amúgy jót röhögök, bocsi :D

2012. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
Kérj tőle kölcsön, legalább jogos lesz.
2012. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:

Örülök hogy sokan ezt viccesnek találják.:D

Én 26 vagyok ő pedig 23

2012. márc. 4. 20:25
 45/62 A kérdező kommentje:
Ráadásul egyszer megkértem hogy töltse fel a telefonomat 8 ezer ft-al mert éppen kint voltam külföldön munka ügyben és nem tudtam még venni ottani kártyát,feltöltötte de vagy 3 hétig hallgattam hogy ez nekem nem ciki?mármint hogy a barátnőm tölti fel a kártyámat.
2012. márc. 4. 20:27
 46/62 anonim ***** válasza:
100%
Igen vicces, most mégis kb. egy mondatban lereagálhattad volna helybe, ehelyett teljesen kétségbeesel. Gondolom te leszel az, akit ha elhagy, akkor "biztos a pénz miatt" típusú pali. Az a gáz, hogy van egy kapcsolatod és nem a barátnőddel tárgyalod meg.
2012. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, olvastam az utolsó hozzászólásod, te nem csóri, hanem balek is vagy. Még ezek után virágot veszel neki?
2012. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy vele nem tárgyaltam meg?Csak kíváncsi voltam hogy más ember hogyan reagál erre,én nem tanácsot kértem..Csak kíváncsi vagyok hogy ki mit szólna.Ennyi.Nem kell túl dramatizálni a dolgot,én sem fújom fel,de akkor ott helyben nem esett jól és mások reakciója is érdekelt
2012. márc. 4. 20:30
 49/62 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy egy mondaton "esett kétségbe" a Kérdező.

Inkább felgyűlt benne a sok "pénzes" beszólás, ezért agyal ezen itt.

Ami jogos is, mert így leírás alapján ez a lány nagyon pénzéhesnek tűnik.

2012. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:
Nézzétek ez nem csak egy beszólás volt,sokszor utalt arra ha nem is szó szerint kimondva hogy csóri vagyok hogy hát nem lenne rossz ha több pénzem lenne,ha nem is így kimondva de ez volt a lényege és ezt jó párszor burkolton megkaptam.
2012. márc. 4. 20:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!