Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm le csórózott!...

A barátnőm le csórózott! Mondanál ilyet a párodnak?

Figyelt kérdés

Tény és való nem állok túl jól és jelenleg tényleg csóró vagyok,nem tagadom.De annyira nem csóró hogy ne tudjak neki venni egy csokor virágot vagy ne tudjam elvinni moziba vagy meghívni egy vacsorára vagy ebédre,ami marad kevés pénzem azt ráköltöm.Olyan is volt hogy nem volt otthon és az ország másik végén volt,én a maradék pénzemet arra költöttem hogy elvonatozzak hozzá és kb 20 ezer f volt a jegy.Igaz utána két napig nem ettem.:D

Ku.rva sz.arul eset hogy ezt mondta..Tudom hogy poénosan mondta,de nekem ez most nem volt poénos.Mindig jól kerestem é mindig volt pénzem,de mostanában sajna így alakultak a dolgaim.


2012. márc. 4. 19:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:

A válaszíró 77%


Te a lúzert honnan tudtad?


Azt nem is írtam ki pedig annak is szokott hívni! :D

2012. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
14%
Am meg mit picsogsz??Csóró vagy vazz!Nem mondhatja,hogy Rócsild vagy ha 20 rúgó lepadlóz.
2012. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:

ma 20:01


Az a baj hogy nem érted a lényeget,amikor sza.rba vagy és amúgy is egy nullának érzed magad akkor teljesen mindegy hogy a barátnőd vagy feleséged hogyan mondja.Ilyenkor az ember sokkal érzékenyebb ezt magamon figyeltem meg,ilyenkor minden sz.arra ugrom.Nem egyszer utalt arra hogy csori vagyok,félre ne értsetek van mit ennem meg vannak rendes ruháim csak most éppen nem állok túl jól,és igen amit az egyik hozzá szóló mondott,ez egy férfinak az érzékeny pontja.

2012. márc. 4. 20:06
 34/62 anonim ***** válasza:
84%
Amikor ezt mondja, akkor mondd azt, hát igen drágám eddig ciki volt, de így, hogy rá jöttél, gondolom nem gáz, ha nincs több virág vacsora és leutazni is csak úgy tudok, hogy beszállsz. Szerintem többet nem mondaná.
2012. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:


Mindegy milyen helyzetbe vagy, ha nullának érzed magad azzá is leszel!


Volt egy igazi köcsög főnököm, alias szentmiklossy huannez kocsog Junior ;) nah egy értelmes dolgot tanultam tőle:


"Minden fejben dől el"

2012. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
35%
Érzéken pont...meg a farkatok,meg a kocsitok,kinek mekkora csöcsű a csaja,mekkora szerszámos készlete van.Egyem az érzékeny begyedet!
2012. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
100%

Fogadj el egy javaslatot: költsd magadra a pénzed. Vagy másra, aki megérdemli.

18 ezret vonatjegyre költeni - erre egy szó van: baromság.

Elment az eszed? Meg kellett volna várni, míg hazajön a drága. Nem hiszem, hogy nem lehet kibírni pár napot/hetet egymás nélkül.

2012. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:

ma 20:09


Sz.arom az autóra most adtam el,megvagyok nélküle,egy gonddal kevesebb.Nem kell itt a hülye duma..

2012. márc. 4. 20:11
 39/62 anonim ***** válasza:
100%

Akinek esze van, nem mond ilyet a párjára!

Vagy felfogja, hogy neked most nincs pénzed, vagy valóban keressen mást!

2012. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:
Ja és a kis mellek jönnek be.Imádom a kis ciciket!!
2012. márc. 4. 20:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!