Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondtad meg a párodnak,...

Hogy mondtad meg a párodnak, hogy már nem vagy belé szerelmes?

Figyelt kérdés

elsősorban férj-feleség kapcsolat érdekelne.

Hogy mondtad meg hogy már nem vagy belé szerelmes, viszont nagyon szereted?

vagy megmondtad egyáltalán?


2012. jan. 20. 16:33
1 2
 1/20 mus musculus ***** válasza:
100%
Ugyan miért kéne kimondani mindent, ami az ember esze ágába jut? Evidens, hogy a szerelem egy huzamosabb idő után megszűnik, helyesebben szólva átalakul, már más lesz, mint a kapcsolat újkorában, de azért jelen marad. Aki nem él álomvilágban, tisztában van ezzel anélkül is, hogy a fejéhez vágnák.
2012. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
27%
Előző válaszolónak: mert nők...
2012. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg felesleges olyan dolgokat kimondani, amik evidensek, tehát tudja a másik is, de mégis rosszul esne, ha hallaná.


Ez kb. olyan, mint azt mondani, hogy "hajj drágám, így 50 felé már nem vagy már olyan szép/sármos, és csinos/jótestű, mint 30 éve..."

2012. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire naiv nem lehetsz.Valóban azt hiszed,hogy a szerelem év tizedekig ,vagy életed végéig megmarad?

Én a páromat nagyon szeretem,soha nem hagynám el,de ez már nem az a szerelem ami 20 éve volt.De ez így is van jól,a szeretet egy sokkal erősebb kapocs.

A szerelem egy hormonális dolog,amikor még új a kapcsolat és a szemed előtt van a fehér köd .

Aztán később átalakul szeretetté,mikor évek alatt össze csiszolódtok,gyereket neveltek,együtt megöregszetek.

De ezt a fene nagy tini szerelmet ne várd el egy évtizedek óta tartó házasságban.

2012. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt ne kell kimondani. Egy idő után alap lesz. :)

Anyukám sem állt azzal elő apunak, hogy már nem szerelemes belé 34 év házasság után. Minek, apu úgy is tudja! :)

2012. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
de én úgy érzem, hogy teljesen kihűlt a kapcsolatunk..és talán emiatt?
2012. jan. 20. 17:07
 7/20 anonim ***** válasza:
46%
Te hagytad kihűlni, te nem akarsz már vele lenni. Egy egészséges kapcsolatban a szerelem szeretté alakul. Ha ez nincs meg benned akkor ott bajok vannak, mert nem tudsz szeretni.
2012. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az nyilvánvaló, hogy a szerelem elmúlik(mindegyik, egytől egyig, még akkor is, ha olyan valaki olvassa ezt, aki pillanatnyilag éppen fülig szerelmes-.)))a szeretet jobb, mert a szerelmes elvárja a partnerétől, hogy tökéletes legyen(de legalább olyan, amilyennek ő elképzelte, mert ha nem, akkor csalódik)a szeretetben az ember nem vár el semmit. Szeretetben együtt tudok élni a párom horkolásával is, ő pedig a migrénemmel. A legjobb az, hogy míg ma ismerne meg valaki, egy ráncosképű öregasszonyt látna, de ő rámnéz és látja a fiatal lányt is akit évtizedekkel ezelőtt ismert meg.
2012. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 mus musculus ***** válasza:
Második; én is az vagyok...:D
2012. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, na feleségem nekem egyszerűen megmondta. Öt percig simogatta a fejemet, aztán mellémült, és szépen elmondta, hogy már nem azt érzi, amit régen. Aztán két nap múlva elköltözött, azt sem mondta meg, hogy hová.

Fél év házasság, előtte öt év együttélés után.

2012. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!